Звернення засновника

osnovatelЧорний Дмитро Анатолійович

Доброго дня, шановні колеги!

 

Радий вітати вас на сайті «Асоціації Інтернет Підприємців». Діяльність цієї організації спрямована на розвиток в Україні сучасного підприємництва! Наша Асоціація відкрита для кожного інтернет-підприємця, та щиро рада кожному новому члену. Запрошую кожного, чия діяльність пов’язана з інтернет-бізнесом, долучитися до нашої роботи на благо України!

 

Ідея Асоціації народилась із віри у майбутнє нашої молодої держави, віри у її талановитих людей. Впевнений, що Україна здатна не лише увійти до числа лідерів ринку інтернет-підприємництва, але й зайняти власну, унікальну нішу.

 

Асоціація, ідея створення якої з’явилась у 2013 році, стала відповіддю на виклики, що постали перед вітчизняним інтернет-бізнесом. Серед них — і недостатнє державне регулювання галузі, і похідні від цієї слабкості — тіньові схеми ведення бізнесу і нечесна конкуренція між гравцями, які ведуть справи на одному ринку.

 

Я та мої однодумці, протягом довгого часу працюючи в галузі інтернет-підприємництва, спостерігали за успіхом бізнесу новітніх технологій в Індії. Ми стали свідками вибухового росту, що спостерігається в країні останні півтора десятиріччя. Проаналізувавши передумови, рішення та причини, що уможливили цей розвиток, засновники «Асоціації Інтернет Підприємців» зрозуміли, які кроки варто зробити Україні, щоб перейти на якісно новий рівень Інтернет-бізнесу. Ми розробили чітку програму, визначили пріоритети та побудували платформи, що здатні допомогти у розвитку.

 

Однак всі наші особисті започаткування, навіть по-справжньому інноваційні та прогресивні, не забезпечать того прориву, що потрібен нашій країні. Саме тому ми і вирішили створити «Асоціацію Інтернет Підприємців», яка здатна спільними зусиллями членів — друзів та однодумців — змінити ситуацію в країні. Лише разом, за підтримки один одного, ми можемо добитися покращення ситуації в галузі інтернет-бізнесу, створити прозорий та зрозумілий ринок із чіткими правилами гри.

 

Впевнений, що лише спільна праця на благо України та її IT-галузі дозволить нам створити по-справжньому розвинутий ринок інтернет-підприємництва!

 

президент громадської організації
«Асоціація Інтернет Підприємців»
Чорний Дмитро Анатолійович

Ссылка в ассоциацию

Новини
 • КАБМІН УХВАЛИВ РІШЕННЯ ПРО ДЕРЕГУЛЯЦІЮ БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ 17.05.2018

  Український уряд вирішив спростити умови ведення бізнесу в Україні. Відповідне  рішення було прийнято на засіданні Кабміну, було  затверджено... детальніше

 • Укрпошта отримала ліцензію на грошові перекази 23.04.2018

  НБУ видав ліцензію компанії “Укрпошта” на можливість здійснювати перекази коштів в національній валюті, але без відкриття рахунків.   Регулятор... детальніше

Умови використання інформації сайту

Матеріали веб-ресурсу www.oba.ua, у тому числі – текстова та графічна складові, є власністю громадської організації «Асоціація Інтернет Підприємців» або третіх сторін. Матеріали ресурсу можуть бути відтворені цілком або частково, у будь-якій формі, за умови отримання письмової згоди, або за умов некомерційного використання або самоосвіти.

У випадку використання матеріалів сайту не в означених вище цілях, обов’язковим є отримання письмового дозволу громадської організації «Асоціація Інтернет Підприємців» або власників матеріалів третіх сторін.

У випадку використання матеріалів ресурсу з метою, що вказана вище (самоосвіта або персональне некомерційне використання), обов’язкове розміщення посилання на першоджерело. У випадку використання у друкованій версії, обов’язковою є фраза: «Джерело матеріалів: представництво Асоціації Інтернет Підприємців у Всесвітній мережі». За умови використання на інших веб-ресурсах, обов’язкове розміщення гіперпосилання на стартову сторінку ресурсу: www.oba.ua.

Активне гіперпосилання (або текстова вказівка) мають бути розміщені в кінці тексту використаного матеріалу. Розмір шрифту текстової вказівки чи активного гіперпосилання не має бути меншим за текст матеріалу, що використовується.

У випадку використання матеріалів веб-ресурсу ГО «Асоціація Інтернет Підприємців» на телебаченні або радіо, обов’язковим є усна згадка організації.

Порушення авторських прав призводить до переслідування у передбаченому законодавством України порядку.
Знак качества
Выберите цвет

sdsd

На данной странице Вы можете выбрать знак качества, который максимально подходит к Вашему сайту по дизайну (цветовому соотношению), и разместить его на своем веб-ресурсе.

Сделать это очень просто:

 • В поле, расположенном под выпадающим списком, должен образоваться специальный код, который можно скопировать и сохранить удо- бным для Вас способом;
 • Навести курсор мыши на картинку (вокруг кото-рой появится рамочка), и кликнуть по ней;
 • Из выпадающего списка необходимо выбрать название своей компании (расположенного под примерами значков);
 • Скопированный код необходимо передать специалистам, обслуживающим Ваш сайт для его размещения в выбранной Вами области.

Что делать, если вашей компании в списке нет?

В случае, если в выпадающем списке Ваша компания отсутствует, то:
 • заявка о принятии в Ассоциацию находится в процессе обработки;
 • Ваша компания пока не является членом Ассоциации.

sdsd

При возникновении каких-либо сложностей или вопросов, просим связаться с нами любым удобным для Вас способом:
+38(066)513-68-15 или info@oba.ua
Приєднатися до Асоціації
Фізична особа Юридична особа
Если у Вас еще остались вопросы, Вы можете задать их в поле «Комментарии», или посетить раздел FAQ, где даны ответы на наиболее распространенные вопросы. Также мы всегда готовы ответить на все Ваши вопросы по телефону: +38(066)513-68-15
Поздравляем! Вы приняли абсолютно верное решение присоединиться к Ассоциации Интернет Предпринимателей. Вам необходимо лишь заполнить короткую форму и нажать кнопку «Отправить». В ближайшее время с Вами свяжется представитель Центрального офиса.

Если у Вас еще остались вопросы, Вы можете задать их в поле «Комментарии», или посетить раздел FAQ, где даны ответы на наиболее распространенные вопросы. Также мы всегда готовы ответить на все Ваши вопросы по телефону: +38(066)513-68-15