Членство в Асоціації

Громадська організація «Асоціація Інтернет Підприємців» створена за рішенням установчих зборів засновників у відповідності до Конституції України та Закону України «Про громадські об’єднання».

 

chlenstvo-v-associaciiГромадська організація — це громадське об’єднання, засновниками та членами (учасниками) якого є юридичні і фізичні особи.

 

Асоціація є добровільним громадським об’єднанням, що засновано на індивідуальному членстві, створено на засадах спільності інтересів для реалізації цілей діяльності Асоціації, що визначені Статутом.

 

Член Асоціації — юридична або фізична дієздатна особа, яка розділяє принципи «Асоціації Інтернет Підприємців» та яка дотримується законів України.

 

Членами Асоціації можуть бути юридичні особи, у тому числі громадські об’єднання зі статусом юридичної особи, фізичні особи, які досягли 18 років та не визнані судом недієздатними.

 

Рішення щодо прийняття в члени Асоціації приймає Рада Асоціації протягом місяця з дня подання особистої письмової заяви на ім’я Президента Асоціації щодо бажання стати членом Асоціації.

 

Ставши членом Асоціації, Ви зможете:

 1. спілкуватися зі своїми бізнес-колегами, обмінюватися досвідом;
 2. брати участь у роботі секцій, комітетів та форумів Асоціації;
 3. брати участь у формуванні законодавчої бази у галузі інтернет-бізнесу;
 4. отримувати методичну інформаційну підтримку від Асоціації;
 5. брати участь у програмах обміну та стажування спеціалістів;
 6. користуватися знижками на товари та послуги організацій-партнерів Асоціації.

 

Члени Асоціації зобов’язані:

 1. виконувати вимоги Статуту;
 2. брати активну участь у реалізації рішень установчих органів Асоціації;
 3. брати участь у проведенні заходів, що направлені на пропаганду Асоціації;
 4. всебічно сприяти укріпленню авторитету Асоціації.

Ссылка в ассоциацию

Новини
 • КАБМІН УХВАЛИВ РІШЕННЯ ПРО ДЕРЕГУЛЯЦІЮ БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ 17.05.2018

  Український уряд вирішив спростити умови ведення бізнесу в Україні. Відповідне  рішення було прийнято на засіданні Кабміну, було  затверджено... детальніше

 • Укрпошта отримала ліцензію на грошові перекази 23.04.2018

  НБУ видав ліцензію компанії “Укрпошта” на можливість здійснювати перекази коштів в національній валюті, але без відкриття рахунків.   Регулятор... детальніше

Умови використання інформації сайту

Матеріали веб-ресурсу www.oba.ua, у тому числі – текстова та графічна складові, є власністю громадської організації «Асоціація Інтернет Підприємців» або третіх сторін. Матеріали ресурсу можуть бути відтворені цілком або частково, у будь-якій формі, за умови отримання письмової згоди, або за умов некомерційного використання або самоосвіти.

У випадку використання матеріалів сайту не в означених вище цілях, обов’язковим є отримання письмового дозволу громадської організації «Асоціація Інтернет Підприємців» або власників матеріалів третіх сторін.

У випадку використання матеріалів ресурсу з метою, що вказана вище (самоосвіта або персональне некомерційне використання), обов’язкове розміщення посилання на першоджерело. У випадку використання у друкованій версії, обов’язковою є фраза: «Джерело матеріалів: представництво Асоціації Інтернет Підприємців у Всесвітній мережі». За умови використання на інших веб-ресурсах, обов’язкове розміщення гіперпосилання на стартову сторінку ресурсу: www.oba.ua.

Активне гіперпосилання (або текстова вказівка) мають бути розміщені в кінці тексту використаного матеріалу. Розмір шрифту текстової вказівки чи активного гіперпосилання не має бути меншим за текст матеріалу, що використовується.

У випадку використання матеріалів веб-ресурсу ГО «Асоціація Інтернет Підприємців» на телебаченні або радіо, обов’язковим є усна згадка організації.

Порушення авторських прав призводить до переслідування у передбаченому законодавством України порядку.
Знак качества
Выберите цвет

sdsd

На данной странице Вы можете выбрать знак качества, который максимально подходит к Вашему сайту по дизайну (цветовому соотношению), и разместить его на своем веб-ресурсе.

Сделать это очень просто:

 • В поле, расположенном под выпадающим списком, должен образоваться специальный код, который можно скопировать и сохранить удо- бным для Вас способом;
 • Навести курсор мыши на картинку (вокруг кото-рой появится рамочка), и кликнуть по ней;
 • Из выпадающего списка необходимо выбрать название своей компании (расположенного под примерами значков);
 • Скопированный код необходимо передать специалистам, обслуживающим Ваш сайт для его размещения в выбранной Вами области.

Что делать, если вашей компании в списке нет?

В случае, если в выпадающем списке Ваша компания отсутствует, то:
 • заявка о принятии в Ассоциацию находится в процессе обработки;
 • Ваша компания пока не является членом Ассоциации.

sdsd

При возникновении каких-либо сложностей или вопросов, просим связаться с нами любым удобным для Вас способом:
+38(066)513-68-15 или info@oba.ua
Приєднатися до Асоціації
Фізична особа Юридична особа
Если у Вас еще остались вопросы, Вы можете задать их в поле «Комментарии», или посетить раздел FAQ, где даны ответы на наиболее распространенные вопросы. Также мы всегда готовы ответить на все Ваши вопросы по телефону: +38(066)513-68-15
Поздравляем! Вы приняли абсолютно верное решение присоединиться к Ассоциации Интернет Предпринимателей. Вам необходимо лишь заполнить короткую форму и нажать кнопку «Отправить». В ближайшее время с Вами свяжется представитель Центрального офиса.

Если у Вас еще остались вопросы, Вы можете задать их в поле «Комментарии», или посетить раздел FAQ, где даны ответы на наиболее распространенные вопросы. Также мы всегда готовы ответить на все Ваши вопросы по телефону: +38(066)513-68-15