FAQ

У цьому розділі надано відповіді на найбільш нагальні питання щодо діяльності Асоціації, вступу до її складу та деяких нюансів членства, а також багато інформації, що могла б зацікавити тих, хто бажає приєднатись до складу «Асоціації Інтернет Підприємців»

Що таке «Асоціація Інтернет Підприємців»?

Недержавне добровільне об’єднання громадян на засадах спільних інтересів та цілей.

Що дасть мені та моєму бізнесу участь в «Асоціації Інтернет Підприємців»?

Членство в Асоціації надає бізнесу імпульс для розвитку та забезпечує захист, підприємцям — приналежність до клубу однодумців, які мають спільні цілі.

Кому потрібно членство в «Асоціації Інтернет Підприємців»?

Підприємцям та компаніям, які поділяють та підтримують статутні тези Асоціації. Тим, хто хоче розвивати свій бізнес зокрема та український сегмент інтернет-бізнесу в цілому.

Які права отримують члени «Асоціації Інтернет Підприємців» при вступі?
 • брати участь у вирішенні питань, які ставляться на обговорення статутних органів;
 • подавати пропозиції до статутних органів всіх рівнів та відстоювати власну точку зору до прийняття більшістю відповідного рішення;
 • подавати пропозиції, заяви та скарги на розгляд керівних органів;
 • отримувати інформацію та роз’яснення стосовно діяльності Асоціації за умови дотримання конфіденційності особистих даних;
 • мати доступ до фінансових та інших звітів Асоціації;
 • добровільно припиняти членство в Асоціації;
 • брати участь у зборах, засіданнях статутних органів;
 • отримувати інформацію з питань діяльності Асоціації;
 • вільно відстоювати та пропагувати ідеї та пропозиції з питань, що обговорюються в Асоціації, до прийняття рішень з приводу цих питань;
 • брати участь у всіх заходах, що організовуються Асоціацією;
 • сплачувати добровільні членські внески;
 • вільно виходити зі складу членів Асоціації на основі особистої письмової заяви.
Хто може стати членом «Асоціації Інтернет Підприємців»?

Членами Асоціації можуть бути як фізичні, так і юридичні особи.

 

У Статуті зазначено, що членами Асоціації можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 18 років та, визнають Статут Асоціації та бажаючі сприяти її діяльності.

 

Також до складу Асоціації можуть входити юридичні особи приватного права, в тому числі – громадські об’єднання зі статусом юридичної особи.

Як стати членом «Асоціації Інтернет Підприємців»?

Претендент на членство надсилає письмове прохання на ім’я Президента Асоціації, воно розглядається протягом одного місяця з дня подання. У випадку схвальної відповіді претендент стає членом Асоціації.

Які документи необхідно надати в процесі отримання членства?

Для реєстрації в якості члена Асоціації необхідно надати наступні документи:

 • заяву на ім’я Президента;
 • заповнену анкету претенденту;
 • ксерокопію паспорту або реєстраційного документу.
Як мені дізнатися про схвалення моєї заяви?

Заява про вступ до Асоціації надсилаються в Правління та розглядаються протягом 30 днів з дня подання. Протягом цього терміну претенденту зателефонують та повідомлять про результат розгляду.

У якому випадку претенденту може бути відмовлено у членстві?

Членами Асоціації можуть бути підприємці та компанії, які поділяють та підтримують статутні цілі Асоціації. У протилежному випадку претенденту може бути відмовлено у членстві.

Чи можу я дізнатись причину відмови в отриманні членства?

Так. Заява претендента на членство розглядається протягом одного місяця з дня подання, після чого претендента буде проінформовано щодо результатів. У випадку отримання негативного результату розгляду заяви претенденту буде названа причина відмови.

Я не з України. Чи можу я подати заяву на вступ?

Так. Згідно Статуту Асоціації, її членами можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних засадах та досягли 18-річного віку.

Як швидко я можу стати членом Асоціації?

Рішення про прийом до лав членів Асоціації приймає Рада Асоціації протягом одного місяцю  з дня подання особистої письмової заяви на ім’я Президента Асоціації про бажання стати членом.

Реєстрація здійснюється на платній основі?

Ні. Асоціація є добровільним громадським об’єднанням, неприбуткової організацією,  основна мета якої не є отримання прибутку.

Чи є якійсь обов’язкові платежі для членів Асоціації?

Ні. Асоціація є неприбутковою організацією. Однак для реалізації своїх програмних та установчих цілей та задач Асоціація має право на власне рухоме та нерухоме майно, обладнання, транспорт і . ін., що отримано в якості безповоротної фінансової допомоги чи добровільних пожертв членів Асоціації.

За рахунок чого фінансується «Асоціація Інтернет Підприємців»?

Фінансові кошти та майно Асоціації формуються за рахунок:

 • добровільних пожертв членів Асоціації;
 • пасивних прибутків;
 • коштів та майна, що поступають від ведення основної діяльності, з урахуванням положень пункту 157.13 статті 157 Податкового кодексу України;
 • дотацій або субсидій, що отримані з державного чи місцевих бюджетів, державних цільових фондів або в рамках технічної чи благодійної, у тому числі, гуманітарної допомоги, окрім дотацій на регулювання цін на платні послуги.
В мене є питання, відповідь на яке я не знайшов на сайті в цілому та у даному розділі зокрема. Що робити?

Ви можете поставити питання, використав форму зворотнього зв’язку в розділі «Контакти», або написати лист на електронну адресу .

Ссылка в ассоциацию

Новини
 • КАБМІН УХВАЛИВ РІШЕННЯ ПРО ДЕРЕГУЛЯЦІЮ БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ 17.05.2018

  Український уряд вирішив спростити умови ведення бізнесу в Україні. Відповідне  рішення було прийнято на засіданні Кабміну, було  затверджено... детальніше

 • Укрпошта отримала ліцензію на грошові перекази 23.04.2018

  НБУ видав ліцензію компанії “Укрпошта” на можливість здійснювати перекази коштів в національній валюті, але без відкриття рахунків.   Регулятор... детальніше

Умови використання інформації сайту

Матеріали веб-ресурсу www.oba.ua, у тому числі – текстова та графічна складові, є власністю громадської організації «Асоціація Інтернет Підприємців» або третіх сторін. Матеріали ресурсу можуть бути відтворені цілком або частково, у будь-якій формі, за умови отримання письмової згоди, або за умов некомерційного використання або самоосвіти.

У випадку використання матеріалів сайту не в означених вище цілях, обов’язковим є отримання письмового дозволу громадської організації «Асоціація Інтернет Підприємців» або власників матеріалів третіх сторін.

У випадку використання матеріалів ресурсу з метою, що вказана вище (самоосвіта або персональне некомерційне використання), обов’язкове розміщення посилання на першоджерело. У випадку використання у друкованій версії, обов’язковою є фраза: «Джерело матеріалів: представництво Асоціації Інтернет Підприємців у Всесвітній мережі». За умови використання на інших веб-ресурсах, обов’язкове розміщення гіперпосилання на стартову сторінку ресурсу: www.oba.ua.

Активне гіперпосилання (або текстова вказівка) мають бути розміщені в кінці тексту використаного матеріалу. Розмір шрифту текстової вказівки чи активного гіперпосилання не має бути меншим за текст матеріалу, що використовується.

У випадку використання матеріалів веб-ресурсу ГО «Асоціація Інтернет Підприємців» на телебаченні або радіо, обов’язковим є усна згадка організації.

Порушення авторських прав призводить до переслідування у передбаченому законодавством України порядку.
Знак качества
Выберите цвет

sdsd

На данной странице Вы можете выбрать знак качества, который максимально подходит к Вашему сайту по дизайну (цветовому соотношению), и разместить его на своем веб-ресурсе.

Сделать это очень просто:

 • В поле, расположенном под выпадающим списком, должен образоваться специальный код, который можно скопировать и сохранить удо- бным для Вас способом;
 • Навести курсор мыши на картинку (вокруг кото-рой появится рамочка), и кликнуть по ней;
 • Из выпадающего списка необходимо выбрать название своей компании (расположенного под примерами значков);
 • Скопированный код необходимо передать специалистам, обслуживающим Ваш сайт для его размещения в выбранной Вами области.

Что делать, если вашей компании в списке нет?

В случае, если в выпадающем списке Ваша компания отсутствует, то:
 • заявка о принятии в Ассоциацию находится в процессе обработки;
 • Ваша компания пока не является членом Ассоциации.

sdsd

При возникновении каких-либо сложностей или вопросов, просим связаться с нами любым удобным для Вас способом:
+38(066)513-68-15 или info@oba.ua
Приєднатися до Асоціації
Фізична особа Юридична особа
Если у Вас еще остались вопросы, Вы можете задать их в поле «Комментарии», или посетить раздел FAQ, где даны ответы на наиболее распространенные вопросы. Также мы всегда готовы ответить на все Ваши вопросы по телефону: +38(066)513-68-15
Поздравляем! Вы приняли абсолютно верное решение присоединиться к Ассоциации Интернет Предпринимателей. Вам необходимо лишь заполнить короткую форму и нажать кнопку «Отправить». В ближайшее время с Вами свяжется представитель Центрального офиса.

Если у Вас еще остались вопросы, Вы можете задать их в поле «Комментарии», или посетить раздел FAQ, где даны ответы на наиболее распространенные вопросы. Также мы всегда готовы ответить на все Ваши вопросы по телефону: +38(066)513-68-15