КАБМІН УХВАЛИВ РІШЕННЯ ПРО ДЕРЕГУЛЯЦІЮ БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ

17.05.2018 1399242

Український уряд вирішив спростити умови ведення бізнесу в Україні.

Відповідне  рішення було прийнято на засіданні Кабміну, було  затверджено пакет рішень про дерегуляцію бізнес-відносин в Україні.

 

З його допомогою уряд має намір спростити ведення підприємницької діяльності.

Розробкою пропозиції займалося Мінекономрозвитку спільно з Офісом ефективного регулювання (BRDO).

 

 

Уряд затвердив введення так званого ризик-орієнтованого підходу в контрольно-наглядової діяльності.

Він дозволяє заощадити ресурси держави на перевірках: їх стануть проводити в зонах максимального ризику.

Навантаження на сумлінні господарюючі об’єкти знизять.

 

Для оцінки ситуації також взяли ряд методик.

Вони дозволять розробити критерії оцінки ризику і уніфіковані форми для перевірочних актів.

Раніше у держави не було єдиних критеріїв для збору і обробки та аналізу інформації.

 

Також Мінекономрозвитку очікує, що ризик-орієнтований підхід дозволить створити аналітичну систему.

Її дані допоможуть перевіряючим краще визначати самі ризикові підприємства для огляду, а підприємцям – оцінювати якість роботи інспекторів і навантаження, створену регулюванням.

Ще одне рішення стосується інституту саморегулювання бізнесу в Україні.

 

Уряд ухвалив концепцію його реформування. Заявлено, що це дозволить бізнесу забрати у держави регулювання різноманітних сфер підприємництва.

Бізнеси зможуть об’єднуватися в саморегуляторні організації.

На засіданні також забезпечили виконання нових заходів зі стратегії розвитку малих і середніх підприємств (далі – МСП) до 2020 року.

 

 

Стратегія створена, щоб замінити нинішню інфраструктуру, яка існує для підтримки цього сегмента.

Зокрема, вона повинна забезпечити доступ МСП до потрібних ресурсів (фінансових, інформаційних і т.д.), знизити регуляторне навантаження і підвищити ефективність держполітики, спрямованої на підтримку МСП.

 

Вирішувати ці проблеми планують, в тому числі, наступними заходами, повідомляється в презентації BRDO:

•  створенням порталу МСП на базі сайту Мінекономрозвитку;

  створенням офісу МСП при Мінекономрозвитку;

 реалізацією пілотних проектів в області гарантування кредитів і створення регіональних центрів підтримки підприємництва.

 

Іншим підсумком засідання Кабміну стало скасування обов’язкового використання печаток і штампів господарюючими об’єктами.

Зміни стосуються сфер торгівлі і послуг:

•  на цінниках алкоголю друк замінили підписом відповідальної особи;

  для АЗС скасували норму, при якій нафтопродукти не можна було приймати, якщо пломба на цистерні не відповідала відбитку печатки на товарно-транспортній накладній;

• позначки про продовження гарантійного терміну складних побутових товарів потрібно завіряти підписом, а не печаткою;

  більше не потрібно використовувати друку при подачі інформації за запитом Госінформмоніторінга;

 зникла норма про необхідність дублювати в друкованому вигляді документи, складені в електронній формі.

 

 

Останні дві сфери, яких торкнувся новий пакет рішень: авіабудування і будівництво.

Введено нові заходи щодо модернізації літаків «Ан», «Мі», а також імпортазамещенія комплектуючих з РФ. У будівельній сфері скасували список видів проектних і монтажних робіт, які вимагають атестації виконавця.

Укрпошта отримала ліцензію на грошові перекази

23.04.2018 Без названия

НБУ видав ліцензію компанії “Укрпошта” на можливість здійснювати перекази коштів в національній валюті, але без відкриття рахунків.

 

Регулятор також зареєстрував договори про можливість участі компанії в платіжних системах Visa і MasterCard.

Дозвіл та ліцензія дає можливість оплачувати товари і послуги платіжними картками – через платіжні термінали у відділеннях, через сайт або через мобільний додаток.

 

Також в компанії обіцяють користувачам можливість знімати готівку з платіжних карток без додаткової комісії.

 

Для того, щоб включити розрахунок картами, підприємство через систему Prozorro вже закупило 5000 платіжних терміналів. Можливість розплачуватися картами у відділеннях “Укрпошти”, з’явиться влітку .

 

На сьогодні ліцензію на переказ коштів в національній валюті без відкриття рахунків мають 61 небанківська фінансова установа, а тепер і національний оператор поштового зв’язку Укрпошта.

 

Нагадаємо, восени минулого року Укрпошта повідомила, що розглядає три сценарії розвитку фінансових послуг – або самостійно, або шляхом купівлі банку, або співпраці з іншими фінустановами.

Також в Укрпошті додали, що компанія вже веде переговори з деякими банками з метою стратегічного партнерства.

 

В Україні запустять сервіс «електронна школа» з онлайн підручниками , щоденниками , журналами та розкладом

12.04.2018 0c2a19d3eaaf9440c991327d17fd8a46

У 2017 році в Одесі був запущений сервіс “Підручнік.ua” задумка проекту була у створенні платформи онлайн-підручників для українських шкіл.

 

У сервісі була можливість підписатися на підручники, які рекомендує Міністерство освіти та науки України, первісна база становила в собі 600 підручників.

 

За час запуску проекту, на ресурсі зареєструвалося понад 40 тисяч користувачів, на сайті – близько 250 000 користувачів з Одеси, та  20 000 активних користувачів в мобільному додатку.

 

Згодом топ-менеджмент проекту вирішив доопрацювати платформу і зробити її більш функціональною і побудувати на його основі «електронну школу» – щоб вчителі та учні мали доступ до підручників, журналу, розкладу, щоденників в онлайн.

 

Зараз йде активне доопрацювання проекту, до цього сервісу додають додаткові функції: розклад, щоденник, журнал – щоб отримати на виході одну платформу електронної школи, розповідає засновник сервісу Володимир Усов.

 

«На даний момент до платформи підключено 128 шкіл в Одесі та 33 у Вінниці. Зараз підключаємо Харків та Миколаївську область. Поки в системі працює тільки електронні підручники, але запрацює також розклад, щоденник і журнал. Це буде перша платформа, на якій все буде реалізовано в одному інтерфейсі », – говорить він.

 

Електронний щоденник – це єдиний онлайн-щоденник з оцінками, домашніми завданнями з прив’язкою до підручників, до якого мають доступ вчителі, учні та батьки. Електронний журнал – єдина онлайн-база успішності, до якої мають доступ адміністрація школи і вчителя.

 

Сервіс працює за моделлю передплати, але він безкоштовний для вчителів та учнів, його закуповують місцеві департаменти освіти. Вартість передплати на підручники – 140 грн на рік на учня, сервіс «електронна школа» буде коштувати близько 554 грн на одного учня.

Оператори запустили 4G. Що це таке і як ним скористатися?

03.04.2018 630_360_1516713451-8650

Ще 30-го березня lifecell і Vodafone повідомили про запуск мережі 4G на частоті 2600 МГц  і перші абоненти змогли спробувати новий для українців стандарт зв’язку.

Ми вирішили знову поспілкуватись на цю тему і підібрали для вас відповіді на найчастіші питання, які можуть виникнути.

 

У чому різниця між 3G і 4G?

 

Основна відмінність 4G від 3G – це звичайно ж швидкість передачі даних в мережах, необхідна для більш комфортного використання сучасних сервісів стрімінга музики, відео, онлайн ігор.

Крім того, стандарти 4G повністю засновані на пакетній передачі даних, а ще такі мережі відрізняються більшою ємністю (одна базова станція може працювати з великим числом абонентів) і пропонують кращу стабільність з’єднання.

 

Мій смартфон підтримує 4G?

 

На практиці багато користувачів зіткнулися з проблемою, що не кожен смартфон підтримує 4G. Кілька років тому, справді далеко не всі смартфони підтримували 4G, в першу чергу це була особливість флагманських пристроїв.

 

Поступово підтримка 4G з’явилася в чіпсетах середнього і бюджетного сегмента, відповідно, зараз навіть нові недорогі смартфони вміють працювати в мережах 4G, хоча і не абсолютно все з них.

Найпростіший спосіб перевірити, чи підтримує ваш апарат 4G-мережі – скористатися спеціальним USSD-кодом перевірки від оператора:

 

Київстар:

• перевірка SIM-карти: * 245 * 4 #

• перевірка смартфона: * 245 * 5 #

 

Vodafone:

• універсальний код перевірки: * 222 #

 

lifecell:

• універсальний код перевірки: * 455 #, а також за дзвінком в call-центр за номером 5433 або через додаток «Mой lifecell.

 

Для перевірки сумісності смартфонів оператори використовують власні бази, які включають інформацію про найпопулярніші апарати, тому навіть якщо оператор стверджує, що ваш телефон не підтримує 4G – не завадить перевірити цю інформацію на сайті виробника пристрою або подивитися характеристики платформи, на якій побудований смартфон.

 

В першу чергу оператори розгортають 4G на частоті 2600 МГц (FDD-LTE, band 7), а вже влітку почнуть запускати мережу на частоті 1800 МГц (FDD-LTE, band 3) – це найпоширеніші стандарти 4G, їх підтримують більшість 4G-пристроїв і користувачі зможуть це відчути.

 

Як перевірити свою SIM-карту?

 

Так як 4G має досить багато відмінностей в порівнянні з 3G, то для використання нового формату передачі даних знадобиться USIM-картка, іншими словами – сучасний і вдосконалений формат SIM.

Зовні вона нічим не відрізняється від звичайної «сімки», але має досить більший обсяг вбудованої пам’яті, кращий захист з точки зору безпеки і дозволяє операторам реалізовувати різні додаткові сервіси.

 

Якщо ви давно не міняли карту, то швидше за все користуєтеся непотрібної і її доведеться змінити – перевірити її можна за допомогою тих же USSD-запитів і додатків, про які ми писали вище. Бази даних операторів оновлюються не миттєво, тому після заміни SIM на USIM не потрібно лякатися, якщо перевірка за кодом знову скаже, що ви користуєтеся непотрібної картою, потрібно почекати трохи часу і ваша SIM потрапить в базу.

 

До запуску 4G всі оператори проводять безкоштовну заміну (lifecell – до 30 квітня) старих карт на USIM в своїх салонах зв’язку. Абоненти Київстар також можуть купити стартовий пакет (на наявність всередині USIM вказує напис «4G Ready») і самостійно прив’язати свій номер до нової USIM дотримуючись інструкції всередині стартового пакета.

 

Чи подорожчає зв’язок після запуску 4g?

 

Після запуску 3G все оператори підвищили тарифи на зв’язок, деякі ще й змінили (погіршили) умови старих. У випадку з запуском 4G можна очікувати ще одного підвищення, але різниця в ціні швидше за все не повинна бути настільки помітної і так лякати користувачів. Зв’язок може подорожчати на 10-20%, при цьому збережеться практика, коли вартість аналогічних тарифів буде залежати від регіону країни.

 

Точно не варто чекати, що оператори будуть по-різному тарифікувати 3G і 4G трафік. Нові лінійки тарифів можуть представити вже влітку, після запуску 4G в діапазоні 1800 МГц з більш широким покриттям.

Можливо, абонентам «дозволять» залишитися на тарифах останніх років або ж гравці почнуть стимулювати перехід на нові плани з помітно більшим обсягом включеного трафіку, який буде простіше витратити в мережі 4G завдяки великим швидкостям доступу.

 

В яких містах буде 4G?

 

На жаль новий формат буде доступний українцям не у всіх містах, пов’язано це все з тим, що на першому 4G-аукціоні оператори купили ліцензії, що дозволяють запустити 4G на частоті 2600 МГц.

 

Базові станції, що працюють на цій частоті, відрізняються великою ємністю мережі, але невеликим радіусом дії. Саме тому 4G-покриття, доступне відразу після старту, є тільки в деяких місцях. Такими базовими станції вигідно покривати хіба що великі густонаселені міста-мільйонники.

Перший запуск 4G на собі відчують великі міста, такі як Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів.

Український стартап запустив безкоштовний сервіс, який допоможе скласти підприємцям юридичний документ

23.03.2018 87

 

Багато підприємців стикалися з проблемою, коли потрібно скласти той чи інший документ, а юриста або немає на місці або зовсім відсутній. Ця проблема вже давно відома багатьом.

 

Український стартап AxDraft вирішив допомогти їм з цією проблемою і запустив безкоштовну платформу, яка швидко підбере потрібні бланки для створення компанії, найму або звільнення співробітників, надання послуг і постачання товарів і автоматично їх заповнить.

 

Це не тільки полегшить роботу, але і значно скоротить час складання документа, процес займе близько 3-4 хвилин.

 

Сама ідея проекту була представлена ​​в листопаді 2017 року на міжнародному конкурсі інновацій Falling Walls Lab Kyiv 2017, засновники платформи позиціонують проект як соціальний, спрямований на розвиток підприємництва в Україні.

 

Для розробки платформи первинний контент було надано українською юридичною компанією «Авеллум», яка погодилася надати його безкоштовно в рамках своєї програми соціальної відповідальності.

 

В основі сервісу лежить алгоритм автоматизації, розроблений в AxDraft для основного продукту стартапу.

 

«Ми застосували свій алгоритм до типових документів для малого і середнього бізнесу і зробили ці документи публічними та доступними для всіх», – пояснив СЕО стартапу Юрій Заремба.

 

Щоб скористатися сервісом, потрібно відповісти на кілька запитань і внести дані (вони потім будуть автоматично підтягуватися при пошуку інших документів).

Кількість полів для заповнення мінімальна і містить підказки. Сервіс автоматично підтягує інформацію про юридичних осіб та ФОП в документи з Єдиного державного реєстру юридичних осіб завдяки інтеграції з OpenDataBot.

В кінці сервіс видасть готовий документ. Він буде підлаштований під вимоги користувача, вичитаний і гарно відформатований.

 

Як пише ain.ua в стартапі не виключають, що в майбутньому на платформі може з’являтися платний контент (наприклад, нішеві або двомовні документи), при цьому всі основні документи, які потрібні кожного дня, будуть завжди залишатися безкоштовним і доповнюватися.

 

В Україні вирішили легалізувати Майнінг криптовалют

16.03.2018 Легализация биткоина в украине

Урядовий комітет під керівництвом першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва доручив ряду державних органів легалізувати Майнінг криптовалют. Відповідні органи повинні підготувати необхідні документи, щоб внести Майнінг до Національного класифікатора “Класифікація видів економічної діяльності” (КВЕД). Крім цього в майбутньому буде розроблятися Концепція щодо створення сприятливих умов для Майнінгу в Україні.

Про це повідомляли сьогодні в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.

 

Крім того, в Кабміні впевнені, що створення подібних умов в Україні дозволить залучити додаткові доходи в бюджет, зменшити відтік кваліфікованих IT-фахівців і знизить силовий тиск на кріптообьеднання.

 

«Україна займає міцні позиції в світовому кріптопросторі, входить в ТОП-14 країн з розвитку кріптоекономікі і впровадження проектів, заснованих на блокчейн. Але наше законодавство не таке прогресивне, ми повинні почати хоча б з того, щоб внести «Майнінг» в класифікатор видів економічної діяльності України, вивести з тіні, де вона зараз знаходиться », – зазначив Перший віце-прем’єр України Степан Кубів.

 

Так само, Кубіва додав, що внесення пункту про діяльність по Майнінг до Класифікатора діяльності з підтримки функціонування розподіленої бази даних має відбуватися в класі 63.11 “обробка даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність”, оскільки Майнінг передбачає послуги з підтримки і забезпеченні функціонування розподілених реєстрів даних в т.ч. з використанням технології блокчейн, обробки даних і смарт-контрактів в розподілених блокчейн-реєстрах.

 

Перший віце-прем’єр-міністр також додав, що збалансоване рішення з цього питання вимагає узгодження всіх ключових державних органів, тому доручив Мінекономрозвитку, Міністерству фінансів, НБУ, Мін’юсту, Міненерговугілля разом з Держстатом, Агентству електронного управління, НКЦПФР, СБУ (за згодою) розробити відповідний проект нормативно-правового акта про доповнення Національного класифікатора України Класифікація видів економічної діяльності.

 

Нагадаємо, що раніше вже НБУ роз’яснював статус криптовалют в Україні і заявляв про те, що на даний момент криптовалюти не мають певного правового статусу в нашій країні.

 

Sky Bank придбав IT-рішення компанії Finastra

18.09.2017 Sky Bank

Лондон, Великобританія і Торонто, Канада, 18 вересня 2017 року ПАТ Sky Bank (далі Sky Bank) обрав платформу FusionBanking Essence, розроблену компанією Finastra, для автоматизації своїх банківських операцій в Україні. Дане рішення є частиною загального проекту трансформації комерційного банку,

заснованого в 1991 році (раніше Регіон-Банк), який передбачає нову, клієнтоорієнтовану стратегію, прийняту в банку після зміни власника на початку поточного року.

 

«Ми змінюємо сам підхід до банкінгу, що, в свою чергу, призвело до необхідності оновлення нашої IT-інфраструктури та інвестування в нові, гнучкі технології, які забезпечать нам конкурентну перевагу, заявив Аріф Бабаєв, Голова Наглядової ради, мажоритарний акціонер Sky Bank. Ми ретельно вивчили ринок і впевнені, що зробили правильний вибір, зупинившись на компанії Finastra. Компанія відома своїм новаторським підходом до банківської IT-трансформації, а платформа FusionBanking Essence, визнана одним з провідних рішень для банків, допоможе нам зайняти лідируючі позиції на ринку цифрових банківських послуг у регіоні».

 

У порівнянні з системами, що використовуються в банку наразі, FusionBanking Essence має низку стратегічних переваг, являючи собою сучасну, гнучку платформу, що дозволяє більш оперативно виводити на ринок інноваційні продукти, збільшити ефективність банківських операцій, і, в кінцевому підсумку, підвищити рівень обслуговування клієнтів. Оптимізований процес залучення і оформлення клієнтів значно підвищить їх лояльність, інтегровані інструменти аналізу клієнтських даних (KYC) збільшать швидкість і якість управління ризиками, а наскрізна автоматизація процесів поліпшить співвідношення операційних витрат і доходів, що призведе до збільшення прибутковості.

 

Надім Саєд (Nadeem Syed), Генеральний Директор Finastra, заявив: «Наші рішення підтримують понад 175 мільйонів роздрібних рахунків по всьому світу. Співпраця зі Sky Bank повністю відповідає нашій стратегії, що полягає в наданні банкам в різних країнах світу гнучких і надійних програмних рішень, ефективній автоматизації всіх основних видів банківських операцій і оптимізації клієнтського обслуговування. Платформа FusionBanking Essence дозволить Sky Bank по-справжньому розкрити свій інноваційний потенціал і запропонувати своїм клієнтам саме ті сервіси, які будуть ними найбільш затребувані».

 

Завдяки наявним в платформі FusionBanking Essence можливостям просунутого аналізу клієнтських даних і поведінкових моделей, Sky Bank отримає можливість точно прогнозувати майбутні потреби своїх клієнтів і пропонувати продукти та послуги, що максимально їм відповідають, завдяки чому банк зможе істотно розширити статті доходу.

 

FusionBanking Essence фактично стає одним із основних елементів банківської трансформації, допомагаючи таким компаніям, як Sky Bank, вирішити задачу комплексної модернізації своїх операцій і перейти на клієнтоорієнтовану модель діяльності. Відкрита, інноваційна, гнучка платформа максимізує операційну ефективність, забезпечує швидке виведення банківських продуктів на ринок і суттєво підвищує рівень обслуговування клієнтів.

 

Finastra. Пропонуючи відкриті інноваційні IT-платформи, Finastra допомагає максимально розкрити як особистісний, так і підприємницький потенціал в сфері фінансів. Сформувавшись в 2017 році шляхом злиття компаній Misys і D + H, компанія Finastra пропонує найширший спектр фінансових програмних рішень у світі на сьогоднішній день, в тому числі, системи для підтримки роздрібного банкінгу, транзакційного банкінгу, кредитування, а також казначейства і ринків капіталу. Рішення Finastra дозволяють клієнтам впроваджувати і використовувати критично важливі технології як на своїх майданчиках, так і в хмарних сервісах. Масштаб і географія діяльності компанії підтверджують здатність Finastra ефективно обслуговувати клієнтів незалежно від їх розміру та локації ꟷ чи то глобальні фінансові інститути, чи регіональні банки та кредитні спілки. Завдяки відкритим, безпечним і надійним рішенням, клієнти Finastra знаходять можливість пришвидшити темпи зростання бізнесу, оптимізувати витрати, знизити ризики і постійно вдосконалювати свій продуктовий портфель відповідно до потреб клієнтів, що динамічно змінюються. Технологіями Finastra користуються 48 з 50 найбільших банків світу.

 

Sky Bank – український комерційний банк, правонаступник Регіон-Банку, заснованого в 1991 році. Банк пропонує своїм клієнтам цифрові послуги нового покоління, активно інвестуючи в Фінтех та інновації. Sky Bank ꟷ універсальний і гнучкий банк, що надає широкий спектр послуг як корпоративним, так і приватним клієнтам, а також підприємствам малого і середнього бізнесу. Sky Bank є членом багатьох регіональних і міжнародних організацій, зокрема, Holland Fintech, Фонду Гарантування Вкладів, Незалежної Асоціація Банків України та ін.

 

За матеріалами Finance.UA

Підтримка IT-сектора з боку уряду допоможе Україні уникнути масштабних хакерських атак, – Степан Черновецький

13.09.2017 chernovetskyi

Захист кіберпростору України повинен стати найважливішою складовою стратегії національної безпеки. Про це у своєму блозі на IoT Now пише власник інвестиційної компанії Chernovetskyi Investment Group Степан Черновецький.

 

“Майже половина населення планети, а також кілька мільярдів “розумних” предметів побутової техніки є інтернет-залежними. Інтернет став реально відчутним і значимим: він отримав здатність впливати на матеріальний світ, більше не обмежуючись базами даних та інформацією. Природно, ця величезна мережа може стати об’єктом різних атак. Хакери несуть загрозу цілим містам і країнам. Україна (а також Європа і США) є одним із свіжих прикладів цілеспрямованих хакерських атак, які призвели до серйозних збоїв в роботі органів державної влади, аеропортів і банків. На жаль, на території України триває війна. І це ще один фактор, що свідчить про необхідність розвитку стратегії захисту кіберпростору в якості найважливішої складової національної безпеки”, – зазначає він.

 

На думку Степана Черновецького, для вирішення питань національної безпеки уряду необхідно навчитися залучати місцевих IT-фахівців, оскільки покладатися на зовнішніх підрядників в даних питаннях небезпечно і дорого.

 

“Зростаючі кіберзагрози вимагають від уряду і бізнесу істотних змін та інвестицій у майбутнє вже зараз. Нове законодавство повинно заохочувати розвиток IT-сектору, і підтримка уряду має тут вирішальне значення. Водночас українські підприємства повинні взяти на себе зобов’язання забезпечувати сферу інформаційних технологій необхідними інвестиціями. У процесі створення ефективної вітчизняної IT-індустрії протягом наступного десятиліття тягар відповідальності за її фінансування ляже саме на приватну сферу. Активізація IT-сектору України – складний, але необхідний проект”, – стверджує Степан Черновецький.

 

Нагадаємо, 27 липня 2017 року Україна зазнала найбільш масштабної хакерської атаки в історії. Серед постраждалих компаній Ощадбанк, Укртелеком, Нова пошта, Укрпошта, Київенерго та інші. Атака торкнулася компаній відразу у всіх галузях – банки, інфраструктура, заводи, невеликі підприємства, транспорт.

 

Як повідомлялося раніше, в травні цього року інвестиційна компанія Chernovetskyi Investment Group (CIG) інвестувала в українську e-commerce сервіс персональних рекомендацій Softcube. Точний обсяг інвестицій не розголошується, однак зазначено, що мова йде про “шестизначну суму”.

 

Студія Марії Пархоменко

30.09.2014 дизайн витражей

«Бог в дрібницях, а дизайн в деталях!» – це девіз Марії Пархоменко, головного художника і керівника студії.
 
За допомогою деталей будь-який інтер’єр може наповнитися змістом.
 
Комплексний індивідуальний підхід до вирішення найскладніших задач, пов’язаних зі створенням інтер’єру приміщень пропонує студія Марії Пархоменко.
 
Проектування, виготовлення та художнє оформлення найрізноманітніших арт-об’єктів (у тому числі, з використанням унікальної авторської мозаїки) в будинках, офісах і на присадибних ділянках під силу команді професіоналів, що працюють в даній студії.
 
При студії успішно функціонує вітражна майстерня. Майстри своєї справи займаються всіма відомими видами обробки художнього скла.
 
Бо ж дійсно складно не погодиться з твердженням про те, що вітраж може стати тією деталлю, за допомогою якої будь-який інтер’єр може здатен наповнитись змістом..

Новим членом Асоціації стала студія дизайну Марії Пархоменко

30.09.2014 дизайн витражей

Черговим членом Асоціації Інтернет Підприємців стала студія дизайну Марії Пархоменко, яка спеціалізується на розробці та впровадженні дизайн концепцій для найрізноманітнішого інтер’єру. Унікальна авторська мозаїка, вітражі та багато іншого створюється в рамках діяльності даної студії.

Марії Пархоменко, засновнику і керівнику студії, був вручений «Сертифікат дійсного члена Асоціації Інтернет Підприємців», що символізує вступ до лав асоціації.
 
Нагадаємо, що члени Асоціації Інтернет Підприємців отримують особливий привабливий інструментарій, що сприяє більш комфортному веденню бізнесу в мережі Інтернет.

Фотозвіт з вручення можна переглянути за посиланням.

Digital-агентство Fresh IT приєдналося до Асоціації

25.09.2014 интернет-маркетинг

Digital-агентство Fresh IT, що займається комплексним Інтернет-маркетингом на IT-ринку України, приєдналося до Асоціації Інтернет Підприємців.

Агентство спеціалізується на розробці та просуванні сайтів. Крім того, надає такі послуги як е-mail маркетинг, підвищення конверсії, веб-аналітика і т.д. Працює переважно з середнім та великим бізнесом.
 
Раді вітати Fresh IT у наших рядах, та бажаємо їм усіх благ і нових досягнень!

Sporteco

24.09.2014 sporteco

«Sporteco» – Ваш путівник у світ спорту
 
Товари для тренажерних залів, фітнес-клубів і домашнього вжитку, для дорослих і дітей, для професійних спортсменів і любителів активного відпочинку – все це ви зможете знайти в інтернет-магазині «Sporteco».
 
Найрізноманітніший спортивний інвентар, що представлений на сайті, буде до вподоби навіть найвибагливішому поціновувачу спорту.
 
Окрім іншого, «Sporteco» пропонує великий вибір товарів для благоустрою житлових районів і паркових зон: дитячі майданчики, тренажери для вулиці, гойдалки, обладнання для стадіонів та проведення змагань і т. д.
 
Безсумнівною перевагою «Sporteco» є орієнтація на вітчизняного виробника. Імпортні товари представлені виключно від провідних європейських марок в галузі спорту.

ФОП Чорний Дмитро Володимирович – новий член Асоціації!

24.09.2014 Sporteco

Асоціація Інтернет Підприємців рада бачити у своїх лавах не лише великі компанії, але й приватних підприємців. До нас приєднався Дмитро Володимирович Чорний, якому ми адресуємо наші найщиріші вітання!

Чорний Дмитро Володимирович є власником інтернет-магазину «Sporteco», що спеціалізується на продажі спортивного приладдя. Домашній спортзал вже давно перестав бути новинкою, і, наразі, є обов’язковим атрибутом успішної людини. Все необхідне для влаштування спортивної зали та занять у ній можна знайти у «Sporteco».
 
23 вересня Дмитру Володимировичу було вручено «Сертифікат дійсного члена Асоціації Інтернет Підприємців».
 
Вітаємо Дмитра Володимировича та бажаємо успішного розвитку його бізнесу!
 
Фотозвіт з вручення Сертифікату можна переглянути по даному посиланню.

Компанія CIG Леоніда Черновецького вклала $2,5 млн. у інтернет-сервіс Zakaz.ua

18.09.2014 стартап ІТ

Компанія Леоніда Черновецького вклала $2,5 млн. власних інвестицій у проект Єгора Анчишкіна Zakaz.ua. Це перша публічна угода для Chernovetskiy Investment Group (CIG). Як повідомляє Forbes, вкладені гроші пан Анчишкін збирається витратити на створення мережі представництв у Китаї, Бразилії та Південно-Східній Азії, а також на рекламну кампанію в Україні.

Компанія CIG відома широкому загалу з 2012 року, а її капітал оцінюється у $750 млн.
 
Zakaz.ua є інтернет-сервісом по замовленню й доставці продуктів харчування з великих торгівельних мереж. Працює цей сервіс з 2010 року, заробляючи на комісії за свої послуги. Раніше Zakaz.ua співпрацював з компанією Internet Invest Олександра Ольшанського.

Awebia отримала Сертифікат дійсного члена Асоціації

17.09.2014 awebia

Компанія Awebia 16 вересня отримала «Сертифікат дійсного члена Асоціації Інтернет Підприємців».
 
Ми вітаємо прагнення до об’єднання компаній-розробників сайтів до у рамках Асоціації Інтернет Підприємців. Також ми раді тому, що їм не байдужа подальша доля IT-бізнесу України.

Фотозвіт з вручення Сертифікату можна переглянути по даному посиланню.

Awebia

17.09.2014 awebia

Awebia є успішною IT-компанією, що надає найширший спектр послуг: веб-дизайн, веб-розробка, просування, веб-маркетинг, брендинг, відеографіка, графіка, мобільні додатки тощо.
 
Висококваліфіковані спеціалісти якісно виконають замовлення на створення або просування сайту будь-якої складності. Високий рівень виконання сприяє тому, що клієнтами Awebia стають як державні підприємства та великі корпоративні клієнти, так і представники середньої ланки бізнесу.
 
Представники Awebia, крім України, працюють в США та ОАЕ.

Наш Офіс

17.09.2014 IMG_1631

Визначені основні напрями реформування ринку онлайн-розрахунків України

17.09.2014 IT-реформы

16 вересня відбувся другий круглий стіл «Розрахунки онлайн: разом міняємо ситуацію», що був організований журналом «Гроші» («Деньги»). Учасники заходу обговорили зміни, необхідні для розвитку ринку платежів та гармонізації вітчизняного платіжного законодавства з нормами Європейського союзу.

Головною особливістю цього заходу стало те, що за його результатами представники українського онлайн-розрахунків вперше у своїй історії зайняли консолідовану позицію, та запропонували державі свій варіант правового регулювання галузі. Незважаючи на те, що перший нормативний акт, який регулює емісію та обіг електронних грошей, був прийнятий Нацбанком ще у далекому листопаді 2010 року, повноцінного законодавства, що відповідало б викликам часу, немає до сих пір. У зв’язку з цим, а також з підписанням Угоди про Асоціацію з Європейським союзом, видання «Гроші» організувало низку круглих столів для обговорення подальших шляхів розвитку галузі онлайн-розрахунків.
 
Учасниками цього заходу стали представники Інтернет Асоціації України, Українського союзу промисловців і підприємців, компаній Monexy, EasyPay, WEbMoney.UA, Інтернет Інвест, QIWI Гаманець, PayМaster.ua, iPay, «Пост Фінанс», а також вчені та експерти. У дискусії прийняли участь також народний депутат Украиїни з питань фінансів і банківської діяльності Ольга Бєлькова та представник Адміністрації Президента України, експерт з електронного управління Марія Горностай. Представники НБУ захід проігнорували.
 
Усі учасники круглого столу зійшлися на думці, що необхідність дерегуляції, впровадження реформ та гармонізація з нормами ЄС вітчизняного платіжного законодавства на сьогодні очевидна. Як зазначив експерт-консультант WebMoney.UA Олексій Титов: «Мова йде вже не стільки про розвиток українського ринку платежів, скільки про його спасіння». Базове законодавство часто не виконується, а Національний Банк порушує принципи конкуренції, коли віддає перевагу Global Money (система Ощадбанку), перед іншими учасниками ринку.
 
За результатами круглого столу було сформульовано й задекларовано єдину позицію ринку. Свої пропозиції учасники заходу також оформили у вигляді звернення, та відправили до направили до Адміністрації Президента, парламентського Комітету з фінансів та банківської діяльності, до Кабінету міністрів та Нацбанку.
 
Ці пропозиції зводяться до наступних тез:

 • Необхідність імплементації у законодавство України положень Директив ЄС № 110 та № 64, розширивши суб’єктний склад учасників ринку.
 • Ввести нове поняття – «небанківська платіжна установа», до якої будуть віднесені суб’єкти згідно з видами діяльності, відповідно європейській правовій практиці (розрахункова установа, інституція електронних грошей, провайдер платіжних послуг).
 • Ввести в Законі термін «платіж» (операції з приймання грошей та інших фінансових активів з метою їх передачі іншому суб’єкту), який буде віднесено до сфери фінансових послуг.
 • Прийняти Закон України «Про небанківські платіжні організації та їх діяльність» та Закон України «Про електронні гроші», а також підготувати нові редакції законів «Про Національний банк України», «Про платіжні системи та переказ грошей в Україні», «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг».

Кабінет міністрів презентував проект податкової реформи та нові обмеження на обіг готівки

16.09.2014 уменьшение налогов

15 вересня Кабінет міністрів України презентував новий проект реформування податкової та бюджетної систем країни. Крім того, планується реорганізація системи соціального страхування та легалізація фонду оплати праці. Повний текст проектів доступний на порталі Верховної Ради України, куди уряд вже направив свої законопроекти на розгляд. Це документи №5079, №5078 и №5080 відповідно.

Як заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, ці законопроекти, над якими уряд працював останні три місяці, повинні стати основою для формування майбутнього Бюджету-2015. Особливістю цих законодавчих ініціатив, за словами пана Яценюка, є зменшення кількості податків та зборів, а також лібералізація ведення бізнесу, повідомляє «Дзеркало Тижня»
 
Зокрема, кількість податків зменшується з 22 до 9. Податок на прибуток, як планує прем’єр-міністр, буде адаптований до європейських стандартів, «коли він сплачується не так як хоче податковий інспектор, а так як виписано в бухгалтерському обліку». Окрім цього, єдиний соціальний внесок по зарплатні, яка «вище двох мінімалок», буде зменшений з 41% до 15%.
 
податкова реформа
 
Спрощення чекає на малий та середній бізнес. Ті підприємці та компанії, що в продовж року отримують прибуток менш, ніж 20 млн. грн., повністю звільняються від усіх видів перевірок, а ставка єдиного податку буде скорочена вдвічі.
 
У той же час, уряд направив до Верховної Ради ряд поправок до Податкового та Цивільного кодексів, які повинні обмежити обіг готівкових коштів у країні. Так, у випадку прийняття парламентом, гранична сума розрахунків готівкою протягом одного дня становить 15 розмірів мінімальної заробітної плати (це на даний момент 18 270 грн.). Ці обмеження вводяться на операції між фізичними особами та підприємствами. Такий самий ліміт встановлений на операції фізичних осіб з підприємцями. Що правда, фізособи будуть обмежені лише при роботі з угодами купівлі-продажу, які повинні засвідчуватись нотаріально.
 
Наразі, обмеження готівкових розрахунків встановлено на рівні 150 тис. грн.

Компанія Awebia стала членом Асоціації

16.09.2014 awebia

15 вересня ІТ-компанія Awebia приєдналася до Асоціації Інтернет Підприємців України.
 
Awebia надає найширший спектр послуг: веб-дизайн, веб-розробка, просування, веб-маркетинг, брендинг, відеографіка, графіка, мобільні додатки тощо. Клієнтами Awebia стають як державні підприємства, так і великі приватні корпорації.

Крім України, компанія має представництва в США та ОАЕ.
 
Вітаєм компанію Awebia з приєднанням до нашої організації, та бажаємо успіхів у підкоренні бізнес-висот!

Асоціація Інтернет Підприємців вітає з Днем Програміста!

13.09.2014 день программиста

XXI століття – це, безсумнівно, століття програмістів, оскільки саме ці люди стоять за всіма тими новаціями, котрі роблять нашу працю та наш відпочинок – саме наше життя, більш різноманітним та комфортним.

Асоціація Інтернет Підприємців вітає всіх програмістів з професійним святом! Бажає невичерпного креативу та безлічі нових ідей, які, втілившись у життя, допоможуть Вам стати більш успішними та заможними!
 
Зі Святом!

Проекту «Фантастика» був вручений Сертифікат дійсного члена Асоціації

11.09.2014 fantasy

10 вересня 2014 року представники «Проекту Фантастика» отримали «Сертифікат дійсного члена Асоціації Інтернет Підприємців».

Після святкової частини сторони обговорили майбутню співпрацю, а також, участь у конференції “ITEC”.
 
Фотозвіт з вручення Сертифікату можна переглянути по даному посиланню.

Церемонії вручення Сертифікатів

11.09.2014 Вручение сертификата

«Лайф-Медіа» отримала Сертифікат дійсного члена Асоціації

10.09.2014 sv

9 вересня відбулося урочисте вручення «Сертифікату дійсного члена Асоціації Інтернет Підприємців», котрий отримали представники «Лайф-Медіа».

Після цього, у ході неформальної бесіди, учасники події обговорили перспективи подальшої співпраці.
 
Фотозвіт з вручення Сертифікату можна переглянути по даному посиланню.

Мобільний Світ

09.09.2014 Мобильный мир

Компанія «Мобільний Світ», що є інтернет-магазином, спеціалізується на продажі сучасної цифрової техніки (переважно виробництва Apple) та високоякісних аксесуарів до неї: чохли для планшетів, смартфонів, фотоапаратів, зарядні пристрої, захисні плівки тощо.
 
Це молодий колектив, який поки що лише «набирає обертів». Завдяки високій якості товарів та гарному сервісу, можна очікувати швидкого просування компанії на лідерські позиції у своєму регіону та у країні в цілому.

Project Fantasy

09.09.2014 Project Fantasy

ТОВ «Проект Фантастика» – це новий оригінальний проект, який не може не зацікавити. Компанія ставить перед собою завдання з розповсюдження знань. У першу чергу – знань з царини інновацій. «Проекту Фантастика» вдається поєднувати наукову та «фантастичну» складові разом з веденням бізнесу, що якнайкраще свідчить про професійні якості менеджменту компанії.
 
Інформаційні технології впроваджуються абсолютно у всі сфери життя, проте процес інформатизації суспільства не завершений. Розробники з усього світу невтомно працюють над новими винаходами, інноваціями тощо. Все це вплине не нашу роботу, наш побут, на наше життя вже найближчим часом. Всі найважливіші та найцікавіші розробки з усього світу відстежує та аналізує «Проект Фантастика».

Life-Media

09.09.2014 Life Media

ТОВ «Лайф-Медіа» є рекламною агенцією, котра займається піаром як у мережі Інтернет, так і у реальному, не віртуальному, світі. Неважливо, де саме Вам потрібно розмістити оголошення – на рекламному щиті у центрі міста або на будь-якому порталі у Мережі – «Лайф-Медіа» допоможе в будь-якому разі. Компанія надає весь комплекс рекламних послуг, від розроки піар-стратегії до оренди рекламних носіїв.

InformAktiv

09.09.2014 IT-аутсорсинг

ТОВ «ІнформАктив» спеціалізується на послугах аутсорсингу у сфері інформаційних технологій. Крім того, компанія виконує юридичний та бухгалтерський супровід бізнесу також на умовах аутсорсингу.
 
Це є амбіційна команда, що ставить перед собою серйозні завдання, чому сприяє кон’юнктура ринку, оскільки попит на такі послуги зростає з кожним роком. У наш час аутсорсинг затребуваний у всіх категорій підприємців незалежно від рівня доходів.

Українські Інтелектуальні Інтернет Технології

09.09.2014 UAIT

ТОВ «Українські Інтелектуальні Інтернет Технології» є перспективною вітчизняною IT-компанією, що надає послуги з розробки та розкрутки сайтів, а також весь спектр супутніх послуг.
 
«Українські Інтелектуальні Інтернет Технології» працюють над замовленнями будь-якої складнощі та тематики: від простих сайтів-візитівок до складних порталів.

Internet Global Technology

08.09.2014 global technology

ПАТ «Internet Global Technology» є лідером вітчизняного ринку інформаційних технологій. Компанія не лише займається розробкою власного програмного забезпечення на замовлення, але й здійснює повне обслуговування IT-систем будь-якої складності.
 
«Internet Global Technology» — є першою публічною IT-компанією в Україні. Компанія була створена у 2011 році, та працює переважно з великим бізнесом, що лише підтверджує її лідерський статус на ринку.
 
На сьогодні, штат «Internet Global Technology» налічує більш ніж 200 висококваліфікованих співробітників, які приймають та оперативно виконують замовлення від клієнтів з будь-якого куточка України завдяки добре налагодженій системі дистанційної співпраці.

Інтернет-магазин «Мобільний Світ» приєднався до Асоціації

08.09.2014 Мобильный мир

У вересні Асоціація Інтернет Підприємців продовжила приймати до свого складу нових членів. Першою цього місяця до нас приєдналася компанія «Мобільний Світ», з чим її щиро вітаємо!

Ця компанія, що є інтернет-магазином, спеціалізується на продажі високоякісних аксесуарів до цифрової техніки: чохли для планшетів, смартфонів, фотоапаратів, зарядні пристрої, захисні плівки тощо.
 
Бажаємо «Мобільному Світові» успіхів при підкоренні світу бізнесу разом з Асоціацією!

Результативний серпень: одразу п’ять нових членів!

08.09.2014 члены ІТ-ассоциации

Асоціація Інтернет Підприємців швидко розширюється. Лише у серпні членами Об’єднання стали п’ять IT-компаній, які представляють найрізноманітніші напрями.

Internet Global Technology та Українські Інтелектульні Інтернет Технології займаються розробкою сайтів та IT-систем різної складності та масштабу. ІнформАктив надає послуги аутсорсингу не лише по IT, але і з юридичної та бухгалтерської областей. Лайф-Медіа є рекламним агентством, а Проект Фантастика – особлива компанія, що займається збиранням та розповсюдженням знань щодо інноваційних розробок у сфері інформаційних технологій.
 
Асоціація Інтернет Підприємців рада вітати кожного нового учасника! Разом ми прийдемо до успіху та досягнемо нових висот IT-бизнесу!

До Асоціації приєдналася компанія Internet Global Technology!

05.09.2014 global technology

ПАТ «Internet Global Technology» є лідером вітчизняного ринку інформаційних технологій.

Компанія не лише займається розробкою власного програмного забезпечення та ПЗ на замовлення, але й здійснює повне обслуговування IT-систем.
 
Internet Global Technology працює виключно з великим бізнесом. Крім того, компанія є першою в Україні, що отримала статус публічної.
 
Бажаємо подальшого росту та розвитку пліч опліч з Асоціацією!

ТОВ «Лайф-Медіа» приєдналося до Асоціації

05.09.2014 Life Media

Рекламна агенція «Лайф-Медіа» приєдналася до Асоціації Інтернет Підприємців, з чим ми їх і вітаємо!

ТОВ «Лайф-Медіа» спеціалізується на рекламі, як у мережі Інтернет, так і у реальному, не віртуальному, світі. Компанія пропонує весь спектр рекламних послуг, від розробки піар-стратегії до оренди рекламних носіїв.
 
Бажаємо ТОВ «Лайф-Медіа» успіхів!

Компанія «ІнформАктив» вступила до Асоціації Інтернет Підприємців

05.09.2014 IT-аутсорсинг

До Асоціації приєднався ще один учасник – ТОВ «ІнформАктив».

Ця компанія спеціалізується на наданні послуг аутсорсингу у сфері інформаційних технологій.
 
Це молода, проте амбіціозна команда, що ставить перед собою серйозні завдання, оскільки попит на подібні послуги росте з кожним роком.
 
Вітаємо ТОВ «ІнформАктив» у наших рядах, та бажаємо успіхів!

«Українські Інтелектуальні Інтернет Технології» стали членом Асоціації

05.09.2014 UAIT

Новим членом нашої організації стали «Українські Інтелектуальні Інтернет Технології». Це вітчизняна IT-компанія, яка займається розробкою сайтів, та пропонує весь спектр пов’язаних з цим послуг.

Раді прийняти нового учасника Об’єднання! Бажаємо Компанії всіх благ!

«Проект Фантастика» став членом Асоціації

05.09.2014 Fantasy

Асоціація Інтернет Підприємців прийняла у свої лави ще одного члена – ТОВ «Проект Фантастика».

ТОВ «Проект Фантастика» ставить перед собою завдання з розповсюдження знань. В першу чергу, звісно, знань у царині інноваційних технологій. Це молодий, проте перспективний проект, який зацікавить багатьох.
 
Вітаємо ТОВ «Проект Фантастика»! Бажаємо успіху та всіх благ!

Адміністрація Президента і Кабмін поділилися своїм баченням реформування IT-галузі

03.09.2014 Реформы IT-отрасли

13 серпня 2014 року відбувся брифінг заступника голови Адміністрації Президента Дмитра Шимківа і міністра економічного розвитку і торгівлі Павла Шеремети, на якому були оприлюднені основні напрямки масштабної реформи IT-сфери України.

Особливу увагу чиновники приділили порталу easybusiness.in.ua, який був презентований громадськості в рамках брифінгу. Цінність порталу в тому, що завдяки йому у всіх зацікавлених осіб з’являється можливість стежити за перебігом реформ. Зміни в сфері IT можна відстежувати на спеціальному розділі порталу.
 
Так, профільний розділ містить перелік з 14 напрямків, які будуть реформовані:

 • спростити процедуру отримання дозволу на працевлаштування IT cпеціалістів, що є нерезидентами Україні;
 • забезпечити розвиток ринку електронної комерції;
 • зареєструвати та подати на розгляд до ВРУ проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення правового регулювання програмного забезпечення)»;
 • спростити (чи відмінити) видачу ліцензій на електронні гроші та їх адміністрування;
 • захистити критично важливі елементи телекомунікаційної інфраструктури (заборона вилучення серверів, відключення мереж);
 • спростити процес отримання дозволів та ліцензій в сфері ІТ;
 • скасувати обов’язкове маркування контрольними марками;
 • надати доступ до бази даних на tender.me.gov.ua усім площадкам, які захочуть ці дані оброблювати та показувати у зручному вигляді;
 • відкрити реєстри заявок на реєстрацію об’єктів інтелектуальної власності ;
 • передбачити публікацію відомостей про заявки по закінченню проведення формальної експертизи заявки на промисловий зразок з метою надання можливості подання заперечення третіми особами на підставі невідповідності заявленого об’єкту умовам патентоздатності;
 • надати дозвіл на реєстрацію компаній та відкриття банківських рахунків закордоном;
 • запровадити електронний документообіг та прирівняти його до паперового;
 • забезпечити можливість рівного доступу до отримання ліцензії на 3G зв’язок;
 • забезпечити захист прав інтелектуальної власності відповідно до міжнародних стандартів.

За розрахунками пана Шимківа, скорочення державного регулювання в IT-галузі поповнить бюджет України на 6 млрд. грн. При цьому знизиться рівень корупції, через яку держава втрачає близько 3 млрд. грн. Представник Адміністрації Президента також анонсував, що незабаром команда проекту Easybusiness детально розпише кожен з цих 14 пунктів. Все це має значно поліпшити позиції нашої країни в авторитетному рейтингу Doing Business.
 
Додамо, що Дмитро Шимків був призначений на свою посаду відповідним указом лише 23 липня. Президент поставив перед ним завдання підготувати проект стратегії України до 2020 року. Цей проект повинен бути комплексним і охоплювати економічну, соціальну, науково-технологічну, правову, інформаційну та інші сфери.

Клуб ІТ-директорів Дніпропетровська провів свою першу у 2014 році зустріч

29.08.2014 реформы IT

14 серпня відбулася зустріч членів Клубу ІТ-директорів Дніпропетровська. Захід пройшов у престижному Центрі Конференцій «Parle».
 
Організатори обрали таку тему для дискусії: «Віддалена робота ІТ-працівників. За і проти. Особистий досвід реалізації».

Керівник Клубу, Ярослав Миколайович Кошманенко (IT Director at BIT Company), задав тон дискусії своєю доповіддю, якою відкрив захід. Також, у заході взяли активну участь їхні запорізькі колеги (в режимі відеоконференції).
 
«З розвитком Інтернету віддалена робота стала нормою. Я не схильний обговорювати добре це чи погано, тому що сервіс віддаленого підключення затребуваний бізнесом», – зазначив ІТ-директор компанії
«Міда» пан Розумовський. «Нам потрібно сфокусуватися на наданні цього підключення найбільш зручним і безпечним способом. Соціальні аспекти, на мій погляд, не відіграють великої ролі, тому що людина буде працювати там, де їй зручно. Наприклад, для генерації ідей потрібна атмосфера колективної творчості, а для глибокого та детального опрацювання теми – тиша і спокій окремого кабінету», – додав він.
 
Зазначимо, що дискусія проходила в спокійному діловому руслі. Учасники зустрічі обговорили переваги і недоліки віддаленої роботи ІТ-працівників, а також домовилися в майбутньому продовжити обговорення актуальних питань галузі в подібному форматі.
 
У подальшому, зібрання Клубу будуть проводитися раз на місяць. Дата і час наступного заходу будуть анонсовані пізніше.

Закон України про електронну комерцію як об’єднуючий фактор ІТ-бізнесу

12.08.2014 Асоціація Інтернет Підприємців

У сфері інформаційних технологій в Україні відбувся справжній законодавчий прорив, ознаменований прийняттям у першому читанні проекту закону про електронну комерцію.


Вперше представники влади та інтернет-підприємці об’єднаними зусиллями розпочали регулювання ринку онлайн-комерції. Значущий прецедент: закон розробляють не лише чиновники, а й представники бізнесу, що знають проблеми ринку та способи їх вирішення.
 
Однією з основних цілей документа є прирівняння електронної торгівлі до традиційної. Врахування побажань самого ринку онлайн-торгівлі є визначальним фактором для легалізації практик, що використовуються Інтернет-магазинами. Основне завдання документу – дати поштовх до розвитку на внутрішньому ринку України електронної комерції, зрушити її з початкових етапів розвитку. Даний факт є показником того, що держава дійсно визнає значення інформаційних технологій для розвитку економіки, визнає де-юре ті позитивні явища у сфері, що вже давно сформувалися та існують де-факто.
 
Відтепер до обігу входять нові для українського законодавства терміни: електронний товар, інтернет-магазин, електронна комерція, інформаційні електронні послуги, електронний підпис одноразовим ідентифікатором, а найголовніший серед них – електронна угода, або електронний правочин. Раніше держава не визнавала електронні договори нарівні з письмовими. Тепер електронна угода має ті самі наслідки, що й інші способи укладання угоди. Це одне з принципових нововведень закону. Така угода має два етапи – ідентифікація покупця та створення повідомлення, яке підтверджує укладання угоди. Створення загальних правил гри на ринку – спосіб підвищити довіру споживача до онлайн-операцій.
 
Мова йде не тільки про купівлю-продаж товару – електронна угода може бути пов’язана і з наданням певної інформації, інших видів послуг.
У законі розмежовані продавці й так звані постачальники послуг проміжного характеру (реєстратори доменних імен, хостинг-провайдери та інше), які не є стороною під час здійснення електронних угод.
 
 

Як закон про електронну комерцію вплине на розвиток галузі

 
Завдяки новому закону електронні документи будуть визнані як первинні бухгалтерські документи. Це значно спростить ведення бухгалтерського обліку онлайн-продавцями.
Дана спроба визначити спільні правила для всіх гравців Інтернет-комерції призведе до появи цивілізованого ринку з добросовісною конкуренцією. Варто відзначити, що на даному етапі більшість Інтернет-підприємців працюють поза правовим полем. Захист онлайн-покупців на законодавчому рівні позначиться на активізації продажів, оскільки довіра до Інтернет-угод підвищиться. Це дозволить повною мірою розкрити потенціал електронної комерції.
 
246
 
В цілому, закон повинен дати поштовх до розвитку онлайн-комерції завдяки ефективному здійсненню комерційних операцій, оперативному реагуванню на зміни ринку товарів та послуг, розширенню сфер впливу комерційних суб’єктів.
 
 

Оцінка юристів

 
На даному етапі законопроект про електронну комерцію розроблений фрагментарно і не повністю відповідає потребам відповідних ринків. Так, він не запрацює без зміни принципів оподаткування, через які більшість ІТ-підприємств працюють «у тіні». Впровадження адекватної податкової політики щодо інтернет-магазинів дозволить створити цивілізований інтернет-роздріб.
У той же час, завдяки новому законодавчому акту в сфері електронної комерції має бути встановлений розлогий перелік можливих способів оплати та доставки товарів і послуг за допомогою електронної угоди, що має правовий статус.
 
!!!Без имени
 
Важливими нововведеннями закону про електронну комерцію з юридичної точки зору є:

 • визначення ключових для сфери термінів;
 • звільнення від відповідальності постачальників проміжних послуг;
 • гарантії судового захисту прав суб’єктів онлайн-комерції (у т.ч. гарантії прав споживачів);
 • легалізація правил користування сайтом;
 • скасування вимоги про наявність цифрового підпису на електронних документах.

Чорний Дмитро Анатолійович про створення «Асоціації Інтернет Підприємців»

31.07.2014 foto-video

Epsy Soft приєдналася до Асоціації!

02.07.2014 epsy soft

Компанія Epsy Soft стала членом Асоціації Інтернет підприємців України 1 липня 2014.

Epsy Soft добре знають на IT-ринку України. Компанія спеціалізується на розробці та обслуговуванні найрізноманітніших проектів у сфері інформаційних технологій.
 
Асоціація Інтернет Підприємців вітає нового учасника об’єднання, та бажає Epsy Soft успішного розвитку разом з нами!

«Асоціація Інтернет Підприємців» запрошує нових членів

11.06.2014 sdsdssdsdsd

«Асоціація Інтернет Підприємців» пропонує представникам інтернет-бізнесу стати членами організації. Членство в Асоціації — це можливість вивести свій бізнес на новий рівень, стати членом клубу однодумців, користуватися ресурсами Асоціації для власного розвитку.

 

Для вступу до лав членів «Асоціації Інтернет Підприємців» необхідно відповідати переліку вимог, з яким можна ознайомитися за посиланням. Процедура отримання членства описана за посиланням.

 

Інтернет-підприємці-члени Асоціації отримують дієвий інструмент для розвитку власної справи та можуть користуватися усіма перевагами членства в організації, включаючи юридичну та консультаційну підтримку. Члени Асоціації дотримуються принципів чесного ведення конкурентної діяльності та допомагають новачкам як у лавах членів Асоціації, так і на ринку інтернет-бізнесу України.

Розпочала роботу «Асоціація Інтернет Підприємців»

10.06.2014 Ассоциация Интернет Предпринимателей

6 червня 2014 року розпочато роботу української громадської організації «Асоціація Інтернет Підприємців». Щиро вітаємо всіх членів Асоціації та бажаємо всім плідної праці на благо українського сегменту Інтернет-бізнесу!
Віримо, що наша спільна діяльність допоможе вивести вітчизняний ринок IT на світові арену, відкриє нові можливості для ведення бізнесу, а також дозволить підвищити прибутковість бізнесу учасників Асоціації.

 
Знаємо, що кожний член Асоціації, початківець в галузі інтернет-бізнесу чи досвідчений бізнесмен, власник портфелю проектів, готовий докладати максимум зусиль для того, щоб український ринок інтернет-бізнесу вийшов із “тіні”, розправив плечі та міцно встав на ноги.

 
Бажаємо великих звершень та реалізації встановлених цілей — як у бізнесі, так і у житті. Щасливої дороги!

Черна Татьяна Георгиевна

04.06.2014 strukt-img-chel

Черна Татьяна Георгиевна

член совета ассоциации

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка

Epsy Soft

26.05.2014 epsy soft

Історія компанії «Епсі Софт» почалася у 2013 році з рішення, ухваленого декількома професіоналами з різних сфер ринку інформаційних технологій: створити програмне забезпечення і сервіси принципово нового рівня захисту.

 

Першим і найважливішим завданням «Епсі Софт» стала розробка актуальних і потрібних у всьому світі IT-продуктів з іноваційним механізмом захисту користувацьких даних. І зараз це завдання успішно реалізується.

 

Зараз у штаті компанії працюють уже більше 100 співробітників, кожен з яких є не тільки досвідченим спеціалістом у своїй галузі, а й ентузіастом, який має намір втілити у життя провідну ідею компанії про вільне і при цьому безпечне спілкування в інтернеті.

 

Незважаючи на фактичне розташування офісу в Україні, амбіції компанії виходять далеко за межі країни. Керівництво компанії має чітке уявлення щодо того, яким чином «Епсі Софт» посяде своє заслужене місце на світовому ринку програмного забезпечення.

 

Програмне забезпечення, що розробляється компанією, адаптоване практично під усі пристрої під управлінням переважної більшості операційних систем. Обраний напрямок завдяки докладеним зусиллям і талантам співробітників компанії виявився результативним: проектами «Епсі Софт» буквально з перших днів існування компанії зацікавилися всесвітньовідомі інвестиційні фонди.

 

Головними перевагами компанії, що не дають їй загубитися серед більш відомих конкурентів, є безперервна оптимізація кожного елемента роботи, постійне відстеження і впровадження у трудовий процес унікальних рішень, а також науковий підхід до керівництва проектами. Саме гнучкий підхід, а також постійна готовність змінюватися та вдосконалюватися є причинами успіху компанії як на українському, так і на міжнародному ринках.

В мене є питання, відповідь на яке я не знайшов на сайті в цілому та у даному розділі зокрема. Що робити?

18.05.2014

Ви можете поставити питання, використав форму зворотнього зв’язку в розділі «Контакти», або написати лист на електронну адресу .

За рахунок чого фінансується «Асоціація Інтернет Підприємців»?

18.05.2014

Фінансові кошти та майно Асоціації формуються за рахунок:

 • добровільних пожертв членів Асоціації;
 • пасивних прибутків;
 • коштів та майна, що поступають від ведення основної діяльності, з урахуванням положень пункту 157.13 статті 157 Податкового кодексу України;
 • дотацій або субсидій, що отримані з державного чи місцевих бюджетів, державних цільових фондів або в рамках технічної чи благодійної, у тому числі, гуманітарної допомоги, окрім дотацій на регулювання цін на платні послуги.

Чи є якійсь обов’язкові платежі для членів Асоціації?

18.05.2014

Ні. Асоціація є неприбутковою організацією. Однак для реалізації своїх програмних та установчих цілей та задач Асоціація має право на власне рухоме та нерухоме майно, обладнання, транспорт і . ін., що отримано в якості безповоротної фінансової допомоги чи добровільних пожертв членів Асоціації.

Реєстрація здійснюється на платній основі?

18.05.2014

Ні. Асоціація є добровільним громадським об’єднанням, неприбуткової організацією,  основна мета якої не є отримання прибутку.

Як швидко я можу стати членом Асоціації?

18.05.2014

Рішення про прийом до лав членів Асоціації приймає Рада Асоціації протягом одного місяцю  з дня подання особистої письмової заяви на ім’я Президента Асоціації про бажання стати членом.

Я не з України. Чи можу я подати заяву на вступ?

18.05.2014

Так. Згідно Статуту Асоціації, її членами можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних засадах та досягли 18-річного віку.

Чи можу я дізнатись причину відмови в отриманні членства?

18.05.2014

Так. Заява претендента на членство розглядається протягом одного місяця з дня подання, після чого претендента буде проінформовано щодо результатів. У випадку отримання негативного результату розгляду заяви претенденту буде названа причина відмови.

У якому випадку претенденту може бути відмовлено у членстві?

18.05.2014

Членами Асоціації можуть бути підприємці та компанії, які поділяють та підтримують статутні цілі Асоціації. У протилежному випадку претенденту може бути відмовлено у членстві.

Як мені дізнатися про схвалення моєї заяви?

18.05.2014

Заява про вступ до Асоціації надсилаються в Правління та розглядаються протягом 30 днів з дня подання. Протягом цього терміну претенденту зателефонують та повідомлять про результат розгляду.

Які документи необхідно надати в процесі отримання членства?

18.05.2014

Для реєстрації в якості члена Асоціації необхідно надати наступні документи:

 • заяву на ім’я Президента;
 • заповнену анкету претенденту;
 • ксерокопію паспорту або реєстраційного документу.

Як стати членом «Асоціації Інтернет Підприємців»?

18.05.2014

Претендент на членство надсилає письмове прохання на ім’я Президента Асоціації, воно розглядається протягом одного місяця з дня подання. У випадку схвальної відповіді претендент стає членом Асоціації.

Хто може стати членом «Асоціації Інтернет Підприємців»?

18.05.2014

Членами Асоціації можуть бути як фізичні, так і юридичні особи.

 

У Статуті зазначено, що членами Асоціації можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 18 років та, визнають Статут Асоціації та бажаючі сприяти її діяльності.

 

Також до складу Асоціації можуть входити юридичні особи приватного права, в тому числі – громадські об’єднання зі статусом юридичної особи.

Які права отримують члени «Асоціації Інтернет Підприємців» при вступі?

18.05.2014
 • брати участь у вирішенні питань, які ставляться на обговорення статутних органів;
 • подавати пропозиції до статутних органів всіх рівнів та відстоювати власну точку зору до прийняття більшістю відповідного рішення;
 • подавати пропозиції, заяви та скарги на розгляд керівних органів;
 • отримувати інформацію та роз’яснення стосовно діяльності Асоціації за умови дотримання конфіденційності особистих даних;
 • мати доступ до фінансових та інших звітів Асоціації;
 • добровільно припиняти членство в Асоціації;
 • брати участь у зборах, засіданнях статутних органів;
 • отримувати інформацію з питань діяльності Асоціації;
 • вільно відстоювати та пропагувати ідеї та пропозиції з питань, що обговорюються в Асоціації, до прийняття рішень з приводу цих питань;
 • брати участь у всіх заходах, що організовуються Асоціацією;
 • сплачувати добровільні членські внески;
 • вільно виходити зі складу членів Асоціації на основі особистої письмової заяви.

Кому потрібно членство в «Асоціації Інтернет Підприємців»?

18.05.2014

Підприємцям та компаніям, які поділяють та підтримують статутні тези Асоціації. Тим, хто хоче розвивати свій бізнес зокрема та український сегмент інтернет-бізнесу в цілому.

Що дасть мені та моєму бізнесу участь в «Асоціації Інтернет Підприємців»?

18.05.2014

Членство в Асоціації надає бізнесу імпульс для розвитку та забезпечує захист, підприємцям — приналежність до клубу однодумців, які мають спільні цілі.

Що таке «Асоціація Інтернет Підприємців»?

18.05.2014

Недержавне добровільне об’єднання громадян на засадах спільних інтересів та цілей.

Творчість

18.05.2014 prichina5
 • Якщо Ви невпинно генеруєте ідеї та бачите варіанти для отримання прибутку в різних галузях IT-ринку — приєднуйтесь. Членство в Асоціації гарантує Вашим проектам реалізацію або розвиток, Ви зможете розраховувати на підтримку своїх ідей з боку визнаних професіоналів.
 • Багатофункціональна сервісна платформа, що розроблена членами Асоціації, та система організації бізнес-процесів, протестована членами Асоціації, дозволять Вашим ідеям стати реальним бізнесом, що приречений на успіх.
 • “Асоціація Інтернет Бізнесу”, за рахунок високого професійного рівня її членів та організаторів, є потужним елементом живлення Вашого рейтингу: Ви знайомі з найкращими із найкращих та отримуєте поради найдосвідченіших із найдосвідченіших.

Престиж

18.05.2014 prichina4
 • Компанія, що є членом Асоціації, виділяється серед конкурентів, стає відомою та авторитетною. Членство в Асоціації є гарантією прозорості бізнесу, респектабельності компанії та чесності підприємця.
 • Асоціація — це база знань найуспішніших практик, що були напрацьовані бізнесменами-лідерами українського ринку інтернет-бізнесу. Члени Асоціації мають доступ до усього, що може допомогти розвитку їхнього бізнесу та професійних навичок
 • За допомоги Асоціації компанії формують коло партнерів, вдосконалюють бізнес-процеси та отримують методичну допомогу, що дозволяє створити сприятливе середовище для розвитку.

Взаємодія

18.05.2014 prichina3
 • Членство в Асоціації надає кожному підприємцю статус надійного партнера, чесного бізнесмена та платника податків. Ми — проти “тіньових” схем, ми за прозорість ведення бізнесу.
 • Члени Асоціації перестають конкурувати між собою, натомість стають однодумцями та партнерами. В свою чергу, конкурентам члена Асоціації доведеться докладати набагато більше зусиль для боротьби із компанією-членом Асоціації.
 • Членство в Асоціації дозволяє бізнесменам відкрити для себе нові, перспективні ринки.  Воно відкриває двері на міжнародні ринки та демонструє українські компанії закордонним підприємцям.

Підтримка

18.05.2014 prichina2
 • Кожен член Асоціації може розраховувати на професійну та дружню підтримку з боку колег. Якщо Вам потрібні порада, консультація або підтримка — Ви їх отримаєте.
 • Члени Асоціації можуть періодично брати участь у внутрішніх семінарах, що дозволяє беззупинно підвищувати рівень професіоналізму учасників. Спікери семінарів — досвідчені бізнесмени, їхні навички, вміння та досвід не мають ціни.
 • Особисті зустрічі — найбільш потужний механізм обміну досвідом та знаннями членів Асоціації. Заходи, що їх проводить Асоціація, дозволяють познайомитись новачкам із професіоналами найвищого рівня.

Захист

18.05.2014 Без-имени-1
 • У випадку виникнення проблем із державними органами чи їх представниками, Асоціація готова надати своїм членам будь-яку можливу підтримку: юридичну, консультаційну, PR. Членство в Асоціації — гарантована допомога.
 • Члени Асоціації застраховані від усіх видів шахрайства завдяки досвіду та знанням інших членів. Експерти-практики нададуть допомогу у протидії шахрайським схемам. Членство в Асоціації — надійний захист.
 • Якщо Ваш бізнес досі працює за “тіньовими” схемами, і це не дозволяє спати вночі — ставайте членом Асоціації. Ми виступаємо за прозорі та легальні схеми. Членство в Асоціації — ділова чесність.

Заголовок Сми о нас18

07.05.2014 smidom

Заголовок Сми о нас17

07.05.2014 smidom

Заголовок Сми о нас16

07.05.2014 smi2

Заголовок Сми о нас14

07.05.2014 smi2

Заголовок Сми о нас13

07.05.2014 smi2

Заголовок Сми о нас12

07.05.2014 smidom

Заголовок Сми о нас11

07.05.2014 smi2

Заголовок Сми о нас10

07.05.2014 smidom

Заголовок Сми о нас1

07.05.2014 smidom

Статья сми о нас

Немцы собирают деньги на Linux-ручку с проверкой орфографии

27.04.2014 news2

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Компьютерная фотография сможет “видеть сквозь толпу”

27.04.2014 news2

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Главред Forbes в Казахстане покидает пост, чтобы заняться стартапом по доставке товаров авиапассажирами

27.04.2014 news2

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Немцы собирают деньги на Linux-ручку с проверкой орфографии

27.04.2014 news2

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Главред Forbes в Казахстане покидает пост, чтобы заняться стартапом по доставке товаров авиапассажирами

27.04.2014 news2

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Компьютерная фотография сможет “видеть сквозь толпу”

27.04.2014 news2

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Немцы собирают деньги на Linux-ручку с проверкой орфографии

27.04.2014 news2

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Компьютерная фотография сможет “видеть сквозь толпу”

27.04.2014 news2

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Главред Forbes в Казахстане покидает пост, чтобы заняться стартапом по доставке товаров авиапассажирами

27.04.2014 news2

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Компьютерная фотография сможет “видеть сквозь толпу”

25.04.2014 news2

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Главред Forbes в Казахстане покидает пост, чтобы заняться стартапом по доставке товаров авиапассажирами

19.04.2014 news2

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Немцы собирают деньги на Linux-ручку с проверкой орфографии

19.04.2014 news2

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др.
В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. Левая часть широкая для текстов, правая узкая для Меню, новостей и др. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами. В правой части Флешка как тут http://www.akit.ru/ члены организации но только она будет уже, и на 6 иконок по 3 в ряде. Плагин как тут http://world-union.biz/page/index то же будет 6 причин почему Вы должны вступить в Ассоциацию Интернет Бизнеса и под плагином Кнопка она будет использоваться везде «Вступить в ассоциацию».
В левой части главной страница будет по порядку плагин поиска(он будет на всех страницах), Новости(будут как ленты автоматических новостей, так и свои новости), Подписаться на новости, кнопка вступить в Ассоциацию) и Баннер Связаться с нами.

Розповісти друзям:

Ссылка в ассоциацию

Умови використання інформації сайту

Матеріали веб-ресурсу www.oba.ua, у тому числі – текстова та графічна складові, є власністю громадської організації «Асоціація Інтернет Підприємців» або третіх сторін. Матеріали ресурсу можуть бути відтворені цілком або частково, у будь-якій формі, за умови отримання письмової згоди, або за умов некомерційного використання або самоосвіти.

У випадку використання матеріалів сайту не в означених вище цілях, обов’язковим є отримання письмового дозволу громадської організації «Асоціація Інтернет Підприємців» або власників матеріалів третіх сторін.

У випадку використання матеріалів ресурсу з метою, що вказана вище (самоосвіта або персональне некомерційне використання), обов’язкове розміщення посилання на першоджерело. У випадку використання у друкованій версії, обов’язковою є фраза: «Джерело матеріалів: представництво Асоціації Інтернет Підприємців у Всесвітній мережі». За умови використання на інших веб-ресурсах, обов’язкове розміщення гіперпосилання на стартову сторінку ресурсу: www.oba.ua.

Активне гіперпосилання (або текстова вказівка) мають бути розміщені в кінці тексту використаного матеріалу. Розмір шрифту текстової вказівки чи активного гіперпосилання не має бути меншим за текст матеріалу, що використовується.

У випадку використання матеріалів веб-ресурсу ГО «Асоціація Інтернет Підприємців» на телебаченні або радіо, обов’язковим є усна згадка організації.

Порушення авторських прав призводить до переслідування у передбаченому законодавством України порядку.
Знак качества
Выберите цвет

sdsd

На данной странице Вы можете выбрать знак качества, который максимально подходит к Вашему сайту по дизайну (цветовому соотношению), и разместить его на своем веб-ресурсе.

Сделать это очень просто:

 • В поле, расположенном под выпадающим списком, должен образоваться специальный код, который можно скопировать и сохранить удо- бным для Вас способом;
 • Навести курсор мыши на картинку (вокруг кото-рой появится рамочка), и кликнуть по ней;
 • Из выпадающего списка необходимо выбрать название своей компании (расположенного под примерами значков);
 • Скопированный код необходимо передать специалистам, обслуживающим Ваш сайт для его размещения в выбранной Вами области.

Что делать, если вашей компании в списке нет?

В случае, если в выпадающем списке Ваша компания отсутствует, то:
 • заявка о принятии в Ассоциацию находится в процессе обработки;
 • Ваша компания пока не является членом Ассоциации.

sdsd

При возникновении каких-либо сложностей или вопросов, просим связаться с нами любым удобным для Вас способом:
+38(066)513-68-15 или info@oba.ua
Приєднатися до Асоціації
Если у Вас еще остались вопросы, Вы можете задать их в поле «Комментарии», или посетить раздел FAQ, где даны ответы на наиболее распространенные вопросы. Также мы всегда готовы ответить на все Ваши вопросы по телефону: +38(066)513-68-15