Epsy Soft

epsy soft

Історія компанії «Епсі Софт» почалася у 2013 році з рішення, ухваленого декількома професіоналами з різних сфер ринку інформаційних технологій: створити програмне забезпечення і сервіси принципово нового рівня захисту.

 

Першим і найважливішим завданням «Епсі Софт» стала розробка актуальних і потрібних у всьому світі IT-продуктів з іноваційним механізмом захисту користувацьких даних. І зараз це завдання успішно реалізується.

 

Зараз у штаті компанії працюють уже більше 100 співробітників, кожен з яких є не тільки досвідченим спеціалістом у своїй галузі, а й ентузіастом, який має намір втілити у життя провідну ідею компанії про вільне і при цьому безпечне спілкування в інтернеті.

 

Незважаючи на фактичне розташування офісу в Україні, амбіції компанії виходять далеко за межі країни. Керівництво компанії має чітке уявлення щодо того, яким чином «Епсі Софт» посяде своє заслужене місце на світовому ринку програмного забезпечення.

 

Програмне забезпечення, що розробляється компанією, адаптоване практично під усі пристрої під управлінням переважної більшості операційних систем. Обраний напрямок завдяки докладеним зусиллям і талантам співробітників компанії виявився результативним: проектами «Епсі Софт» буквально з перших днів існування компанії зацікавилися всесвітньовідомі інвестиційні фонди.

 

Головними перевагами компанії, що не дають їй загубитися серед більш відомих конкурентів, є безперервна оптимізація кожного елемента роботи, постійне відстеження і впровадження у трудовий процес унікальних рішень, а також науковий підхід до керівництва проектами. Саме гнучкий підхід, а також постійна готовність змінюватися та вдосконалюватися є причинами успіху компанії як на українському, так і на міжнародному ринках.

Умови використання інформації сайту

Матеріали веб-ресурсу www.oba.ua, у тому числі – текстова та графічна складові, є власністю громадської організації «Асоціація Інтернет Підприємців» або третіх сторін. Матеріали ресурсу можуть бути відтворені цілком або частково, у будь-якій формі, за умови отримання письмової згоди, або за умов некомерційного використання або самоосвіти.

У випадку використання матеріалів сайту не в означених вище цілях, обов’язковим є отримання письмового дозволу громадської організації «Асоціація Інтернет Підприємців» або власників матеріалів третіх сторін.

У випадку використання матеріалів ресурсу з метою, що вказана вище (самоосвіта або персональне некомерційне використання), обов’язкове розміщення посилання на першоджерело. У випадку використання у друкованій версії, обов’язковою є фраза: «Джерело матеріалів: представництво Асоціації Інтернет Підприємців у Всесвітній мережі». За умови використання на інших веб-ресурсах, обов’язкове розміщення гіперпосилання на стартову сторінку ресурсу: www.oba.ua.

Активне гіперпосилання (або текстова вказівка) мають бути розміщені в кінці тексту використаного матеріалу. Розмір шрифту текстової вказівки чи активного гіперпосилання не має бути меншим за текст матеріалу, що використовується.

У випадку використання матеріалів веб-ресурсу ГО «Асоціація Інтернет Підприємців» на телебаченні або радіо, обов’язковим є усна згадка організації.

Порушення авторських прав призводить до переслідування у передбаченому законодавством України порядку.
Знак качества
Выберите цвет

sdsd

На данной странице Вы можете выбрать знак качества, который максимально подходит к Вашему сайту по дизайну (цветовому соотношению), и разместить его на своем веб-ресурсе.

Сделать это очень просто:

  • В поле, расположенном под выпадающим списком, должен образоваться специальный код, который можно скопировать и сохранить удо- бным для Вас способом;
  • Навести курсор мыши на картинку (вокруг кото-рой появится рамочка), и кликнуть по ней;
  • Из выпадающего списка необходимо выбрать название своей компании (расположенного под примерами значков);
  • Скопированный код необходимо передать специалистам, обслуживающим Ваш сайт для его размещения в выбранной Вами области.

Что делать, если вашей компании в списке нет?

В случае, если в выпадающем списке Ваша компания отсутствует, то:
  • заявка о принятии в Ассоциацию находится в процессе обработки;
  • Ваша компания пока не является членом Ассоциации.

sdsd

При возникновении каких-либо сложностей или вопросов, просим связаться с нами любым удобным для Вас способом:
+38(066)513-68-15 или info@oba.ua