Кабінет міністрів презентував проект податкової реформи та нові обмеження на обіг готівки

16.09.2014 уменьшение налогов

15 вересня Кабінет міністрів України презентував новий проект реформування податкової та бюджетної систем країни. Крім того, планується реорганізація системи соціального страхування та легалізація фонду оплати праці. Повний текст проектів доступний на порталі Верховної Ради України, куди уряд вже направив свої законопроекти на розгляд. Це документи №5079, №5078 и №5080 відповідно.

Як заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, ці законопроекти, над якими уряд працював останні три місяці, повинні стати основою для формування майбутнього Бюджету-2015. Особливістю цих законодавчих ініціатив, за словами пана Яценюка, є зменшення кількості податків та зборів, а також лібералізація ведення бізнесу, повідомляє «Дзеркало Тижня»
 
Зокрема, кількість податків зменшується з 22 до 9. Податок на прибуток, як планує прем’єр-міністр, буде адаптований до європейських стандартів, «коли він сплачується не так як хоче податковий інспектор, а так як виписано в бухгалтерському обліку». Окрім цього, єдиний соціальний внесок по зарплатні, яка «вище двох мінімалок», буде зменшений з 41% до 15%.
 
податкова реформа
 
Спрощення чекає на малий та середній бізнес. Ті підприємці та компанії, що в продовж року отримують прибуток менш, ніж 20 млн. грн., повністю звільняються від усіх видів перевірок, а ставка єдиного податку буде скорочена вдвічі.
 
У той же час, уряд направив до Верховної Ради ряд поправок до Податкового та Цивільного кодексів, які повинні обмежити обіг готівкових коштів у країні. Так, у випадку прийняття парламентом, гранична сума розрахунків готівкою протягом одного дня становить 15 розмірів мінімальної заробітної плати (це на даний момент 18 270 грн.). Ці обмеження вводяться на операції між фізичними особами та підприємствами. Такий самий ліміт встановлений на операції фізичних осіб з підприємцями. Що правда, фізособи будуть обмежені лише при роботі з угодами купівлі-продажу, які повинні засвідчуватись нотаріально.
 
Наразі, обмеження готівкових розрахунків встановлено на рівні 150 тис. грн.

Розповісти друзям:

Ссылка в ассоциацию

Умови використання інформації сайту

Матеріали веб-ресурсу www.oba.ua, у тому числі – текстова та графічна складові, є власністю громадської організації «Асоціація Інтернет Підприємців» або третіх сторін. Матеріали ресурсу можуть бути відтворені цілком або частково, у будь-якій формі, за умови отримання письмової згоди, або за умов некомерційного використання або самоосвіти.

У випадку використання матеріалів сайту не в означених вище цілях, обов’язковим є отримання письмового дозволу громадської організації «Асоціація Інтернет Підприємців» або власників матеріалів третіх сторін.

У випадку використання матеріалів ресурсу з метою, що вказана вище (самоосвіта або персональне некомерційне використання), обов’язкове розміщення посилання на першоджерело. У випадку використання у друкованій версії, обов’язковою є фраза: «Джерело матеріалів: представництво Асоціації Інтернет Підприємців у Всесвітній мережі». За умови використання на інших веб-ресурсах, обов’язкове розміщення гіперпосилання на стартову сторінку ресурсу: www.oba.ua.

Активне гіперпосилання (або текстова вказівка) мають бути розміщені в кінці тексту використаного матеріалу. Розмір шрифту текстової вказівки чи активного гіперпосилання не має бути меншим за текст матеріалу, що використовується.

У випадку використання матеріалів веб-ресурсу ГО «Асоціація Інтернет Підприємців» на телебаченні або радіо, обов’язковим є усна згадка організації.

Порушення авторських прав призводить до переслідування у передбаченому законодавством України порядку.
Знак качества
Выберите цвет

sdsd

На данной странице Вы можете выбрать знак качества, который максимально подходит к Вашему сайту по дизайну (цветовому соотношению), и разместить его на своем веб-ресурсе.

Сделать это очень просто:

  • В поле, расположенном под выпадающим списком, должен образоваться специальный код, который можно скопировать и сохранить удо- бным для Вас способом;
  • Навести курсор мыши на картинку (вокруг кото-рой появится рамочка), и кликнуть по ней;
  • Из выпадающего списка необходимо выбрать название своей компании (расположенного под примерами значков);
  • Скопированный код необходимо передать специалистам, обслуживающим Ваш сайт для его размещения в выбранной Вами области.

Что делать, если вашей компании в списке нет?

В случае, если в выпадающем списке Ваша компания отсутствует, то:
  • заявка о принятии в Ассоциацию находится в процессе обработки;
  • Ваша компания пока не является членом Ассоциации.

sdsd

При возникновении каких-либо сложностей или вопросов, просим связаться с нами любым удобным для Вас способом:
+38(066)513-68-15 или info@oba.ua
Приєднатися до Асоціації
Если у Вас еще остались вопросы, Вы можете задать их в поле «Комментарии», или посетить раздел FAQ, где даны ответы на наиболее распространенные вопросы. Также мы всегда готовы ответить на все Ваши вопросы по телефону: +38(066)513-68-15