Новини

18.09.2017

Лондон, Великобританія і Торонто, Канада, 18 вересня 2017 року ПАТ Sky Bank (далі Sky Bank) обрав платформу FusionBanking Essence, розроблену компанією Finastra, для автоматизації своїх банківських операцій в Україні. Дане рішення є частиною загального проекту трансформації комерційного банку,

детальнiше

13.09.2017

Захист кіберпростору України повинен стати найважливішою складовою стратегії національної безпеки. Про це у своєму блозі на IoT Now пише власник інвестиційної компанії Chernovetskyi Investment Group Степан Черновецький.

детальнiше

30.09.2014

Черговим членом Асоціації Інтернет Підприємців стала студія дизайну Марії Пархоменко, яка спеціалізується на розробці та впровадженні дизайн концепцій для найрізноманітнішого інтер’єру. Унікальна авторська мозаїка, вітражі та багато іншого створюється в рамках діяльності даної студії.
детальнiше

25.09.2014

Digital-агентство Fresh IT, що займається комплексним Інтернет-маркетингом на IT-ринку України, приєдналося до Асоціації Інтернет Підприємців.
детальнiше

24.09.2014

Асоціація Інтернет Підприємців рада бачити у своїх лавах не лише великі компанії, але й приватних підприємців. До нас приєднався Дмитро Володимирович Чорний, якому ми адресуємо наші найщиріші вітання!
детальнiше

18.09.2014

Компанія Леоніда Черновецького вклала $2,5 млн. власних інвестицій у проект Єгора Анчишкіна Zakaz.ua. Це перша публічна угода для Chernovetskiy Investment Group (CIG). Як повідомляє Forbes, вкладені гроші пан Анчишкін збирається витратити на створення мережі представництв у Китаї, Бразилії та Південно-Східній Азії, а також на рекламну кампанію в Україні.
детальнiше

17.09.2014

Компанія Awebia 16 вересня отримала «Сертифікат дійсного члена Асоціації Інтернет Підприємців».
 
Ми вітаємо прагнення до об’єднання компаній-розробників сайтів до у рамках Асоціації Інтернет Підприємців. Також ми раді тому, що їм не байдужа подальша доля IT-бізнесу України.
детальнiше

17.09.2014

16 вересня відбувся другий круглий стіл «Розрахунки онлайн: разом міняємо ситуацію», що був організований журналом «Гроші» («Деньги»). Учасники заходу обговорили зміни, необхідні для розвитку ринку платежів та гармонізації вітчизняного платіжного законодавства з нормами Європейського союзу.
детальнiше

16.09.2014

15 вересня Кабінет міністрів України презентував новий проект реформування податкової та бюджетної систем країни. Крім того, планується реорганізація системи соціального страхування та легалізація фонду оплати праці. Повний текст проектів доступний на порталі Верховної Ради України, куди уряд вже направив свої законопроекти на розгляд. Це документи №5079, №5078 и №5080 відповідно.
детальнiше

16.09.2014

15 вересня ІТ-компанія Awebia приєдналася до Асоціації Інтернет Підприємців України.
 
Awebia надає найширший спектр послуг: веб-дизайн, веб-розробка, просування, веб-маркетинг, брендинг, відеографіка, графіка, мобільні додатки тощо. Клієнтами Awebia стають як державні підприємства, так і великі приватні корпорації.
детальнiше

13.09.2014

XXI століття – це, безсумнівно, століття програмістів, оскільки саме ці люди стоять за всіма тими новаціями, котрі роблять нашу працю та наш відпочинок – саме наше життя, більш різноманітним та комфортним.
детальнiше

11.09.2014

10 вересня 2014 року представники «Проекту Фантастика» отримали «Сертифікат дійсного члена Асоціації Інтернет Підприємців».
детальнiше

10.09.2014

9 вересня відбулося урочисте вручення «Сертифікату дійсного члена Асоціації Інтернет Підприємців», котрий отримали представники «Лайф-Медіа».
детальнiше

08.09.2014

У вересні Асоціація Інтернет Підприємців продовжила приймати до свого складу нових членів. Першою цього місяця до нас приєдналася компанія «Мобільний Світ», з чим її щиро вітаємо!
детальнiше

08.09.2014

Асоціація Інтернет Підприємців швидко розширюється. Лише у серпні членами Об’єднання стали п’ять IT-компаній, які представляють найрізноманітніші напрями.
детальнiше

05.09.2014

ПАТ «Internet Global Technology» є лідером вітчизняного ринку інформаційних технологій.
детальнiше

05.09.2014

Рекламна агенція «Лайф-Медіа» приєдналася до Асоціації Інтернет Підприємців, з чим ми їх і вітаємо!
детальнiше

05.09.2014

До Асоціації приєднався ще один учасник – ТОВ «ІнформАктив».
детальнiше

05.09.2014

Новим членом нашої організації стали «Українські Інтелектуальні Інтернет Технології». Це вітчизняна IT-компанія, яка займається розробкою сайтів, та пропонує весь спектр пов’язаних з цим послуг.
детальнiше

05.09.2014

Асоціація Інтернет Підприємців прийняла у свої лави ще одного члена – ТОВ «Проект Фантастика».
детальнiше

03.09.2014

13 серпня 2014 року відбувся брифінг заступника голови Адміністрації Президента Дмитра Шимківа і міністра економічного розвитку і торгівлі Павла Шеремети, на якому були оприлюднені основні напрямки масштабної реформи IT-сфери України.
детальнiше

Сортувати за датою

Ссылка в ассоциацию

Умови використання інформації сайту

Матеріали веб-ресурсу www.oba.ua, у тому числі – текстова та графічна складові, є власністю громадської організації «Асоціація Інтернет Підприємців» або третіх сторін. Матеріали ресурсу можуть бути відтворені цілком або частково, у будь-якій формі, за умови отримання письмової згоди, або за умов некомерційного використання або самоосвіти.

У випадку використання матеріалів сайту не в означених вище цілях, обов’язковим є отримання письмового дозволу громадської організації «Асоціація Інтернет Підприємців» або власників матеріалів третіх сторін.

У випадку використання матеріалів ресурсу з метою, що вказана вище (самоосвіта або персональне некомерційне використання), обов’язкове розміщення посилання на першоджерело. У випадку використання у друкованій версії, обов’язковою є фраза: «Джерело матеріалів: представництво Асоціації Інтернет Підприємців у Всесвітній мережі». За умови використання на інших веб-ресурсах, обов’язкове розміщення гіперпосилання на стартову сторінку ресурсу: www.oba.ua.

Активне гіперпосилання (або текстова вказівка) мають бути розміщені в кінці тексту використаного матеріалу. Розмір шрифту текстової вказівки чи активного гіперпосилання не має бути меншим за текст матеріалу, що використовується.

У випадку використання матеріалів веб-ресурсу ГО «Асоціація Інтернет Підприємців» на телебаченні або радіо, обов’язковим є усна згадка організації.

Порушення авторських прав призводить до переслідування у передбаченому законодавством України порядку.
Знак качества
Выберите цвет

sdsd

На данной странице Вы можете выбрать знак качества, который максимально подходит к Вашему сайту по дизайну (цветовому соотношению), и разместить его на своем веб-ресурсе.

Сделать это очень просто:

  • В поле, расположенном под выпадающим списком, должен образоваться специальный код, который можно скопировать и сохранить удо- бным для Вас способом;
  • Навести курсор мыши на картинку (вокруг кото-рой появится рамочка), и кликнуть по ней;
  • Из выпадающего списка необходимо выбрать название своей компании (расположенного под примерами значков);
  • Скопированный код необходимо передать специалистам, обслуживающим Ваш сайт для его размещения в выбранной Вами области.

Что делать, если вашей компании в списке нет?

В случае, если в выпадающем списке Ваша компания отсутствует, то:
  • заявка о принятии в Ассоциацию находится в процессе обработки;
  • Ваша компания пока не является членом Ассоциации.

sdsd

При возникновении каких-либо сложностей или вопросов, просим связаться с нами любым удобным для Вас способом:
+38(044) 38-38-885 или info@oba.ua
Приєднатися до Асоціації
Фізична особа Юридична особа
Если у Вас еще остались вопросы, Вы можете задать их в поле «Комментарии», или посетить раздел FAQ, где даны ответы на наиболее распространенные вопросы. Также мы всегда готовы ответить на все Ваши вопросы по телефону: +38 044 38 38 885
Поздравляем! Вы приняли абсолютно верное решение присоединиться к Ассоциации Интернет Предпринимателей. Вам необходимо лишь заполнить короткую форму и нажать кнопку «Отправить». В ближайшее время с Вами свяжется представитель Центрального офиса.

Если у Вас еще остались вопросы, Вы можете задать их в поле «Комментарии», или посетить раздел FAQ, где даны ответы на наиболее распространенные вопросы. Также мы всегда готовы ответить на все Ваши вопросы по телефону: +38 044 38 38 885